Şube Haberleri

Şube Haberleri

Ocak’ta 314 Şahıs Yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ekiplerince 2023 Ocak ayında ilimiz genelinde çeşitli suçlardan toplam 314 Aranan Şahıs yakalandı.

Malatya’da Kış Lastiği Denetimi

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kış lastiği denetimi gerçekleştirildi.

Başkan Güder’den Personellerine Maaş Jesti

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile Hizmet-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Bünyamin Geleri arasında imzalanan ‘Ek Protokol’ ile Battalgazi Belediyesi’nde görev yapan KHK'lı 806 daimi işçi statüsünde çalışanın ücret ve sosyal haklarını kapsayan TÜFE ortalaması .4’den &’a çıkarılarak, maaşları 12 bin civarına yükseltildi.

Uyuşturucu Hap’a Narkotikten Büyük Darbe

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmada ...

Servis Araçlarına Sıkı Denetim

Malatya İl Emniyet Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinden Servis taşımacılığı yapılan araçlara sıkı denetim.

Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler Oldu

Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atama. Malatya İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan Cemal Kalay’ın yerine Doğanşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Caner Güler atandı.

Narkotik Köpeğinden Kaçamadılar

Malatya İl Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü" Uyuşturucunun Kökünü Kurutmaya Kararlıyız..."

Millioğulları: Çare Yeniden Atatürk Cumhuriyeti Diyoruz

ADD Malatya Şube Başkanı Yunus Millioğulları; " Adalet ve Demokrasi Haftası’nda emperyalizm ve hain işbirlikçilerinin aramızdan aldığı Devrim Şehitlerimizi saygıyla anıyoruz."

Hırsızlık Şebekesi Çökertildi

Malatya’da 2 ayrı Hırsızlık Şebekesi Malatya Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince çökertildi.

KOM Şubeden Silah Kaçakçılarına Operasyon

Malatya İl Emniyet Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları operasyonda 3 adet tabanca ve 3 adet pompalı tüfek ele geçirdi.

Muhtar Ramazan Korkmaz’ın Acı Günü

Yeşilyurt İlçesi Özalper Mahalle Muhtarı, Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Sekreteri Malatya’nın önemli eşraflarından Ramazan Korkmaz’ın annesi 82 yaşındaki Halime Korkmaz vefat etti.

Narkotik Şube’den Bilgilendirme Toplantıları

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince; görünürlük ve farkındalık çalışmalarının geliştirilmesi, uyuşturucu kullanımı ve bağımlığı ile mücadele yöntemleri,

Hırsızlar Polisten Kaçamadı

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği ekiplerince, Battalgazi Saray Mahallesi Atatürk Caddesinde...

Mimarlar Odası Malatya Şubesi 2022 Yılı Değerlendirme Raporunu Açıkladı

Kentsel yapılaşma konularında belediye ve kurumların en büyük paydaşı olan Mimarlar Odası'nın 2022 yılı genel değerlendirme, çözüm ve önerilerini kamuoyuna arz ederiz.

Gümrük Kaçağı Malzeme Yakalandı

KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince 5607 SKM kapsamında yapılan çalışmalarda

Uyuşturucu Tacirlerine Şok Baskın

Malatya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu imalatı, ticareti ve kullanımı ile mücadele kapsamında yaptığı çalışmalarda ...

Çağlayan’dan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’a Ziyaret

TSYD Genel Merkez Şubeler Sorumlusu Kemal Çağlayan Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan’ı ziyaret etti.

Kablo Hırsızları 1.800 Saatlik Kamera Görüntüsüyle Tespit Edildi

Malatya’da 6 milyon TL değerinde elektrik kablosu çalan hırsızlık şebekesine operasyon düzenleyen Asayiş Şube Ekipleri 8 kişiyi gözaltına aldı.

Silahlar Yakalandı

KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince yılbaşı tedbirleri kapsamında yapılan çalışmalarda bir şahsın ikamet adresinde silah satışı yaptığı bilgisi elde edilmiş, şahsın Yeşilyurt ilçesinde...

Silah Yakalandı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Malatya’nın huzur ve güveni için 7 / 24 sahada suçlulara geçit vermiyor.

İl Emniyet Müdürlüğünden Hizmet İçi Eğitim

Malatya İl Emniyet Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde Hizmet içi eğitim Programı İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’in de katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti’yi Yasa Boğan Vefat Abuzer Ay Hakka Yürüdü

AK Parti Battalgazi İlçe Başkan Yardımcısı ve Türk Kızılay Malatya Şube Yönetim Kurulu Üyesi Abuzer Ay üst solunum yolu enfeksiyonu rahatsızlığı dolayısıyla tedavi gördüğü hastanede Doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak vefat etti.

Narkotikten Malatya’da Uyuşturucuya Geçit Yok

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Suçlularla mücadelede büyük mesafeler kat ederken özellikle Uyuşturucu konusunda suçlulara göz açtırmıyor.

Başkan Güder: “Başarının Anahtarı İstişarede Saklıdır”

Daha yaşanabilir bir Battalgazi için gecesini gündüzüne katan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Şubesi tarafından düzenlenen...

Aranan Şahıs JASAT’tan Kaçamadı

1. Malatya İl J.K.lığı Asayiş Şube Müdürlüğü JASAT (Jandarmanın Dedektifleri) timleri tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde;

Malatya Kızılay Şube Başkanlığı Gönüllere Dokunuyor

Malatya Kızılay İl Başkanlığından tarafından İlköğretim Öğrencilerine Kışlık Kıyafet Desteği Malatya Kızılay İl Başkanlığı tarafından sağlandı.

TFFHGD Malatya Şubesi Hakem Kursu Sona Erdi

İl Hakem Kurulumuzun açmış olduğu aday hakemlik kursu yoğun ilgi gördü.

Türkiye Muhtarlar Federasyonundan Yeşilyurt Belediyespor’a Moral Ziyareti

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bal ligi 2. Grupta mücadele eden Yeşilyurt Belediyespor’a moral ziyaretinde bulundular.

27 Sabıkası olan Hırsız Yakalandı

Malatya’nın Battalgazi ilçesinde işyerinden hırsızlık yaptığı tespit edilen bir şahıs Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık ve Yankesicilik Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan başarılı bir operasyonla kısa sürede yakalandı.

Malatya Merkezli Uyuşturucu Operasyonu

Malatya Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince torbacı olarak tabir edilen Sokak Satıcılarına yönelik, Malatya merkezli Denizli ve Elazığ İllerinde