3 Ayrı Kazada 1 Ölü ve Yaralamalı Maddi Hasar Meydana Geldi

Malatya'da 3 ayrı Kazada 1 ölümlü kaza olmak üzere yaralamalı ve Maddi hasarlı kazalar meydana geldi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

       Malatya’da 3 ayrı Kazada 1 ölüm olayı ve yaralamalı ve Maddi hasarlı kazalar meydana geldi. Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada; 

          21.06.2024 günü saat 21.45 sıralarında Boran Mahallesi Kırkgöz Caddesini üzerinde M.B.Ü isimli şahsın sevk ve idaresindeki 44 BU 400 plaka sayılı aracı ile Veysel DAĞ isimli şahsın sevk ve idaresindeki 44 AFU 457 plaka sayılı motosikletin çarpışması sonucu yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir.

           Kaza sonucunda yaralanan sürücü Veysel DAĞ (1997 doğumlu) kaldırıldığı Turgut Özal Tıp Merkezi hayatını kaybetmiştir.

KAPIKAYA MEVKİİNDE YARALAMALI HASARLI KAZA

          22.06.2024 günü saat 15.00 sıralarında Malatya-Elazığ yolu Kapıkaya Mevkisinde C.M. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 34 AJ 1244 plaka sayılı aracı ile Malatya İstikametine seyir halindeyken aracının lastiğinin patlaması üzerine direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir.
 
        Kaza sonucunda sürücü C.M. ve Yolcular İ.Y. , A.K.  ve E.K. isimli şahıslar hayati tehlikesi bulunmayacak seviyede yaralanmıştır.

KAYNARCA MAHALLESİ HATUNSUYU CADDESİ ÜZERİNDE KAZA

          22.06.2024 günü saat 13.20 sıralarında Kaynarca Mahallesi Hatunsuyu Caddesi üzerinde A.A. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 07 HKD 59 plaka sayılı aracı seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek yan yatması sonucunda yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir.

           Kaza sonucunda sürücü A.A ve Yolcu F.A. isimli şahıslar hayati tehlikesi bulunmayacak seviyede yaralanmıştır.”
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN