Politika

Politika Haberleri

İYİ Parti İl Başkanı Yılmaz: Hep Birlikte Tarih Yazacağız

Halkımız şunu bilsin ki İYİ Parti sürekli sıkıntıları takip edip çözüm yollarını yetkililerle istişare edecektir. Malatya yalnız değildir Malatya kimsesiz değildir. İyiler sürekli hemşerileriyle birlikte olacaktır.

Erdoğan: Dönüşecek Yerleri Tarihi ve Kültürel Dokuya Uygun Şekilde Kazandıracağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Yerinde dönüşecek yerleri tarihi ve kültürel dokuya uygun şekilde sağlam ve güvenli yapılarla şehirlerimize kazandıracağız"

Temayül Yoklamasında Rıdvan Budak’a İlgi Yüksekti

Dün AK Partin tarafından 28. Dönem Milletvekili Adaylarını belirlemek için gerçekleştirilen teşkilat yoklamasında sevilen İş Adamı Rıdvan Budak’a ilgi son derece yüksekti.

Selçuk Han” İyi’ler Harekatı Kazanacak

İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Selçuk Han” Malatya’nın ve Ülkemizin sorunlarını biliyor, İYİ Parti mevcut düzende ülkemizin sorunlarını çözebilecek Genel Başkanımız Meral Akşener’ın liderliğinde büyük projelere imza atacaktır ”

İYİ Parti Malatya Milletvekili Aday Adayları Listesi

14 Mayıs’ta yapılacak olan Genel Seçimlerde İYİ Parti’den Malatya Milletvekili aday adayları müracaat listesi belli oldu.

Başkan Zelyurt'tan Kalıcı Konut İnşaatında İnceleme

Malatya’nın Doğanşehir İlçe Belediye Başkanı Durali Zelyurt TOKİ tarafından yapımına devam edilen kalıcı konut inşaatında incelemelerde bulundu.

Prof. Dr. Pekdemir; Türkiye'yi İnşa Edecek Olan Parti İYİ Parti'dir

Malatya’nın yetiştirdiği önemli Akademisyenlerden İyi Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Hasan Pekdemir” Yeniden zengin, güçlü ve mutlu bir Türkiye'yi inşa edecek olan parti İYİ Parti'dir” dedi.

AK Partililer Malatya’da Temayül Yoklamasına İlgi Gösterdi

28 Dönem Mv. Adayı olabilmek için ilk süreç olan Temayül yoklaması Malatya’da yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Muharrem İnce 100 Bin İmzayı Geçti

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı adayı olabilme şartı olan 100 bin imzayı toplayan ilk isim oldu.

MHP Malatya Milletvekilleri Aday Adayı Listesi

Malatya’da MHP Malatya Milletvekilliği Aday Adaylığına 23 isim müracaat etti. MHP Malatya Milletvekili, Aday Adayı listesi;

AK Parti Mv. Aday Adayı Kahraman Kavuk’a Büyük İlgi

AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcısı iken başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken ve görevinden istifa ederek AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı İş Adamı Kahraman Kavuk’a parti teşkilatında ilgi son derece yüksek.

6 Lı Masa Liderleri Malatya’da

Kılıçdaroğlu: Sosyal Devlet Sizin Hakkınızı Size Teslim Etmek Zorundadır

Şehrin Esnafı Ayağa Kalkmadıkça, Şehir Ayağa Kalkamaz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Bakırcılar Çarşısı Esnafı İle Bir Araya Geldi

Yeniden Refah Partisi Cumhur İttifakı'na katıldı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Cumhurbaşkanlığı adaylığı sürecini sonlandırdığını ve Cumhur İttifakı’na katıldıklarını duyurdu.

CHP’de Vekillerin Kaderini 60 Kişi Belirleyecek

CHP milletvekillerinin yarısı emekli oluyor...

Şehirlerimizi Yeniden Ayağa Kaldırmadan Bize Durmak, Dinlenmek Yok

Ramazan’ın ilk günü şehit, gazi ve depremzede ailelerle iftarda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, beraberindeki MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş'taki Karacasu Konteyner Kent'te iftarlarını açtı.

MADEB Başkanı Battal Yıldız CHP Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Ankara Malatyalılar Dernek Başkanı ve Malatyalılar Birlik Başkanı ( MADEB) Dernekler Başkanı İnşaat Mühendisi Battal Yıldız, 60 sivil toplum kuruluşunun desteği ile birlikte Ankara’dan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Aday Adaylık başvurusunu yaptı.

İYİ Parti Yeni Yerinde; Malatya İyi Olacak

İyi Parti Malatya İl ve İlçe Teşkilatları 6 Şubat’ta meydana gelen Depremden dolayı binalara girilmemesinden dolayı Çevre yolunda Konteynırlardan oluşan hizmet alanları oluşturdu.

Sarıgül: Sandıkla Gelen, Sandıkla gitmeye Devam Edecektir

Türkiye Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ali Karakuş partisinin Güneydoğu Anadolu Bölgesi, İl Başkanları toplantısında çıkan sonuç bildirgesini açıkladı.

Toplam 1881 haber.