Malatya

Malatya Haberleri

Hayvanclık Projeleri Destekleme Seminerine Yoğun İlgi

Malatya Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından düzenlenen ‘Hayvancılık Projeleri Desteklemeleri ve Tarım Sigortaları (TARSİM)’ konulu seminer yoğun katılımla gerçekleştirildi.

BELSOS’un Başvurusu Sonucunda 2 Ürüne Coğrafi İşaret Tescil Belgesi

Büyükşehir Belediyesi Belsos’un Başvurusu Sonucunda Pöçüklü Lahana Sarması ve Simit Pilavına Coğrafi İşaret Tescil Belgesi Alındı.

Malatya Koyun Keçi Birliğinden Yetiştiricilere Özel Program

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Birliği tarafından Yetiştiricilere yönelik " hayvancılık projeleri desteklemeleri ve TARSİM sigortaları ile ilgili sunum bilgilendirme programı çobanlık sertifikası plaket töreni düzenleniyor.

Malatya Kızılay Şube Başkanlığı Gönüllere Dokunuyor

Malatya Kızılay İl Başkanlığından tarafından İlköğretim Öğrencilerine Kışlık Kıyafet Desteği Malatya Kızılay İl Başkanlığı tarafından sağlandı.

ESKKK Başkanı Ali Evren’den Esnaf Ziyareti

Malatya’da yıllardır Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatif (ESKKK) Başkanlığı yapan Ali Evren’e esnafların sevgisi ve hürmeti çok büyük.

Başkan Güder’den Engelleri Aşan Buluşma

Battalgazi Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören özel gereksinimli çocuklarla bir araya gelen engelli dostu Başkan Güder, onlarla yakından ilgilenerek özel çocuklar tarafından hazırlanan gösteriyi izledi.

Sosyal Belediyecilik Hayır Çarşı’sında Uygulanıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kernek Külliyesi içerisinde yer alan Vahap Küçük Hayır Çarşında örnek alınması gereken sosyal belediyecilik hizmeti sunuluyor.

Otizmli ve DOWN Sendromlu Çocuklardan Gürkan’a Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan” Şehrimizi Engelsiz Hale Getirmek İçin Çalışıyoruz”

2023 Yılı Yatırım Programı Değerlendirildi

Gürkan: Dünyanın Parlayan Yıldızı Olan Şehrimiz Bunu Expo İle Taçlandırmıştır.

Battalgazi’deki Muhtarlardan Başkan Güder’e Hizmet Teşekkürü

Muhtarlar: “Bizim Hizmet Kaptanımız Sağlam”

“Gönül Belediyeciliği Bizim Yol Haritamız Oluyor”

Gönül belediyeciliği kapsamında Medeniyetin Kalbi Battalgazi’de çalmadık kapı girilmedik ev bırakmamayı sürdüren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Orduzu Mahallesindeki vatandaşlar ile bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini yerinde dinledi.

Malatya Barosundan Hayvan Barınağına İnceleme Gezisi

Malatya Barosu Başkanı Av. Onur Demez beraberinde yönetim kurulu üyeleri ve Hayvan Hakları komisyon üyeleri ile birlikte Malatya Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezine inceleme gezisi gerçekleştirildi.

Sürü Yönetim Elemanı Kursiyerleri Eğitimi

Tarım Platformu ve Birlik Başkanı İhsan Akın” Kursumuzda toplamda 104 saatlik eğitim ve bu eğitimden sonraki değerlendirme sınavından başarılı olan öğrencilerimiz sertifikalarını almaya hak kazanacak.

MASKİ’den Arapgir’e 272.9 Km. Altyapı

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın göreve gelmesiyle birlikte altyapı seferberliği başlatan MASKİ Genel Müdürlüğü, çalışmalar kapsamında Arapgir İlçesi’ne 1 Nisan 2019 tarihinde bugüne kadar toplamda 272.9 kilometrelik altyapı çalışması gerçekleştirdi.

Güder: “Bizler Laf Değil Hizmet Üretiyoruz”

Battalgazi’deki birçok alanda yaptığı çalışmalarla büyük takdir toplayan Battalgazi Belediyesi, ulaşımda ezberleri bozan yatırımlarla da ilçenin kaderini değiştirmeyi sürdürüyor.

Başkan Zelyurt'tan Derinhaber’e Ziyaret

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ve Başkan Yardımcısı Ömer Karaköse, AK Parti Belediye Meclis üyeleri Hasan Kaplan, Mustafa Birişik ve Mehmet Öksü Derinhaber’i İmtiyaz sahibi Kayhan İnceoğlu’na ziyarette Bulundular.

Özel Çamlıca Koleji Öğretmenlerini Unutmadı

Eğitim Kalitesiyle Türkiye genelinde yetiştirdiği öğrencilerin aldıkları başarılarıyla ön plana çıkan Özel Çamlıca Koleji bu yıl da Öğretmenler gününde bünyesinde görev yapan öğretmenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Ataköy Mah. Sakinlerinden Başkan Gürkan'a Hizmet Teşekkürü

Büyükşehir tarafından yapılan ve yapımı devam eden hizmetleri gezen Ataköy Mahalle sakinleri Başkan Gürkan’a çalışmalardan dolayı teşekkür...

Başkan Güder, Yarım Asırlık Çiftin Gönüllerine Dokundu

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder: “Ulu Çınarlarımızı Unutmadık, Unutmayacağız”

Toplam 935 haber.