Özel Haber

Özel Haber Haberleri

27 Mart’ta Trambüs Seferleri Ücretsiz Başlıyor

6 Şubat’ta meydana gelen Depremden sonra büyük yıkım yaşayan Malatya’da yaralar sarılmaya devam edilirken Malatya Büyükşehir Belediyesi e Kuruluşları da hayatın normale dönebilmesi için tüm imkanları seferber etmeye devam ediyor.

MADEF Sahur Programında Buluştu

İstanbul’da faaliyetine devam eden ve yaptığı etkinliklerle adından söz ettiren Malatya Dernekler Federasyonu ( MADEF ) Ramazan ayında Sahur Programında bir araya geldi.

MADEB Gecesinde Depremzedelere Katkı Konserine Yoğun ilgi

Kısa adı MADEB olan Ankara Malatyalı Dernekler Birliği geliri Depremzedelere bağışlanmak üzere 2.000 kişilik Konser programıyla yardım gecesi düzenledi.

Günata: Türk Ocaklarının Her Mensubu DEVLET ve MİLLET İçin Vardır

Türk Ocakları Malatya Şube Başkanı Nadir Günata Türk Ocaklarının 111. Kuruluş yıldönümünde yayınladığı mesajında “Türk ocaklarının her mensubu DEVLET ve MİLLET için vardır”

Başkan Güder Çadır Kent Alanını İnceledi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder Yıldıztepe Mahallesinde kurulacak olan Çadır Kent alanında incelemelerde bulundu.

ANKESOB Başkanı Yiğiner: Ticaretin Olmadığı Yerde Hayat Duruyor

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner Geldiği Malatya’da Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı, TESKOMB Bölge Başkan vekili Ali Evren’i geçici hizmet verilen Konteynırda ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu

Başarılı Bürokrat Mehmet Aksoy’dan Başarının Sırrı

Malatya’nın yetiştirdiği önemli Bürokratlardan, Hayatı Başarılarla dolu, aldığı her görevi layıkıyla yapmasıyla öne çıkan isimlerden Kırklareli Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Aksoy başarısının sırlarını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açığa vurmuş.

Başkan İhsan Çolak’tan Hayırseverlere Çağrı: İhtiyaç Sahiplerine Birlikte Ulaştıralım

Malatya Dul ve Yetimler Kervanı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İhsan Çolak” Ramazan Ayında Yetimlerimin Yanındayız” dedi.

Başkan Emin Ayten'den Çağrı: Gelin Malatya’ya Hep Birlikte Sahip Çıkalım

Pütürge Beyleri Derneği Başkanı Emin Ayten Malatyalı Bürokratlara ve İş Adamlarına seslendi. “ Seçimlerde Malatya’yı yalnız bırakmayın gelin Malatya’ya hep birlikte sahip çıkalım” dedi.

Maskar” Akçadağ’ın Konut ve Ticaret Sorunu Acil Çözülmelidir

Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar 6 Şubat’ta yaşanan Depremin yıkıcı etkisinin Akçadağ’da fazlaca hissedildiğini belirterek özellikle Barınma Konusunda kalıcı konutların bir an önce hayata geçirilmesi gerektiğinin altını çizdi

Başkan Gürkan’dan Akçadağ İlçesinde İnceleme

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Akçadağ ilçesinde depremden hasar gören Esnaflarla ve Akçadağ halkıyla buluştu.

Malatya Baskilliler Derneğinden Anlamlı Yardım

Kuruluşundan beri gönüllere dokunmaya devam eden, Baskillilerin her konusunda yanında olmaya çalışan ve Birlik beraberliği sağlayan Malatya Baskilliler Derneği Ramazan öncesi yine hemşerilerini unutmadı.

Eskişehir İl Müftüsü Gerek’ten ESKKK Başkanı Evren’e Ziyaret

Malatya’da geçmiş dönemde Malatya İl Müftülüğü yapan ve şu an Eskişehir’de il müftüsü olan Bekir Gerek Malatya’da Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı, TESKOMB Bölge Başkan vekili Ali Evren’i ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kadiruşağı Köyünde İnekpınarı İçin Şükür Kurbanı

Malatya’nın Yeşilyurt İlçesi sınırlarında Kadiruşağı köyünde Çırmıhtı’ya 5 kilometre mesafede bulunan İnek Pınarı için şükür kurbanı kesildi.

Malatya’da Kışla Caddesinde Bina Çöktü

Malatya’da yaklaşık 30 yıldır Türk Milliyetçiliği Ülküsüne hizmet veren, MHP İl Başkanlığı, Yeşilyurt İlçe Başkanlığı ve Türk İslam Ülküsünün gençlere anlatıldığı Ülkü Ocaklarının da içerisinde bulunduğu bina çöktü.

Arif Tüfekçi’ye Önemli Görev

Malatya’da DSİ 92 Şube Müdürü olarak yaptığı başarılı çalışmalarla tanınan Malatyalı Arif Tüfekçi Şanlıurfa DSİ GAP 15.Bölge Müdürlüğü Havza Yönetimi, İzleme ve Tahsisler Şube Müdürlüğünde Mühendis olarak atandı.

MADEF İlçe Başkanlarıyla İstişare Toplantısında Buluştu

Merkezi İstanbul’da bulunan kısa adı MADEF olan Malatya Dernekler Federasyonu Anadolu Yakası İlçe Başkanları ile bir araya gelerek yapılan ve yapılacak çalışmaları masaya yatırdı.

AKÇADAĞDER Genel Başkanı Maskar’dan Önemli Çağrı

Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar” Gelin hep birlikte Akçadağ’ı yeniden ayağa kaldıralım” diyerek herkesin elini taşın altına koymasını istedi.

Toplam 760 haber.