Özel Haber

Özel Haber Haberleri

CHP Genel Bşk. Özgür Özel Cumartesi Doğanşehir’e Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel Doğanşehir Belediye Başkanı Mehmet Bayram’ın davetlisi olarak Doğanşehir ilçesine gelerek vatandaşlarla buluşacak.

PÜRDEF Yönetiminden Başkan Mikail Sülük’e Ziyaret

Pütürge Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Osman Dursun ve Yönetim Kurulu üyeleri Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Günata Ailesi Türkiye'ye Örnek Oluyor

Pandemi sürecinde iki yıl ara verilen, deprem sonrası ise 1 yıl ara verilen Günata Ailesi yakın akraba birlik ve dayanışma toplantısının sekizincisi Kurban Bayramında gerçekleşti.

Meşhur Et Ustası Kasap Gökhan’dan Kavurma Tarifi

Malatya’nın et konusunda yılların deneyimli Ünlü Kasaplarından Kasap Gökhan Kurban Bayramında En İyi Kavurma nasıl yapılır” tarifini Malatyalılara açıkladı.

Malatya 4,4 Şiddetinde Depremle Sallandı

Kurban Bayramının 1 günü Malatya yine Deprem ile sallandı.

Akçadağ’da Siyasete Yön Veren İsim Kenan Tugal’ın Başarısı

AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Kenan Tugal kısa sürede gösterdiği performans ile Akçadağ Belediye Başkanlığını yeniden AK Parti saflarına kattırdı.

Başkan Küçer’den Bayramda Korsan Et Çekenler Denetlensin Uyarısı

Malatya Kasaplar Odası Başkanı Yusuf Küçer Uyardı” Kurban Etlerini Kasaplar Hariç Çektirmeyin”

Malatyaspor’un eski Efsane Futbolcusu Yusuf Gül’den Başkan Av. Hüseyin Can Güner’e Ziyaret

Çankaya Belediye Başkanı Av. Hüseyin Can Güner Malatyaspor'un Efsane Futbolcusu Yusuf Gül ve Eşi Olcay Gül’ü makamında ağırladı.

Malatya’da bir Hortum Eksikti O Da Oldu

Malatya’da meydana gelen Hortum Malatya Büyükşehir Belediyesi yanındaki Esnaf Ticaret Merkezini Vurdu.

Sanayi Sitesi Esnafından Başkan Sami Er’e Yol Teşekkürü

Malatya İmalat – Demir ve Tamir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Altay Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er’e Sanayi yolların asfaltlanmasından dolayı esnaflar adına teşekkür etti.

Bayram” En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin Çalışmalarımız Hız Kesmeden Devam Ediyor”

Doğanşehir İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Bayram’ın göreve gelmesiyle birlikte hayat bulmaya başladı.

AKÇADAĞDER Yönetiminden Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın’a Ziyaret

Malatya’nın önemli aktif sivil toplum kuruluşlarından Akçadağ Dayanışma Derneği heyet olarak Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Malatya’da Gece Yarısı Korkutan Deprem

Malatya’da Pazartesi’yi Salı’ya Bağlayan gece yarısı 23.15 te merkez üssü Yeşilyurt olan 3,6 şiddetinde deprem meydana geldi.

Hekimhan Söğüt Mahalle Muhtarı Yaşar’ın Tedavisi Sürüyor

Malatya’nın Hekimhan İlçesi Söğüt ( Köyü ) Mahalle Muhtarı İsmail Yaşar’ın Malatya Eğitim Araştırma hastanesinde tedavisi sürüyor.

İşadamları Başkan Cömertoğlu’nun Misafiri Oldular

Türkiye’nin sayılı işadamları Arapgir ilçesinde Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun misafiri olurken gelenler Arapgir ilçesine hayran kaldılar.

Dondurma’nın Efsane İsmi ADO Dondurmaları Yazın Vazgeçilmezi

3 kuşaktır Dondurma Sektöründe faaliyetini sürdüren sektörün tartışılmaz lider ismi ADO Dondurmaları Türkiye’de tadı ve kalitesiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

AKÇADAĞDER’den Özel Bireylere Anlamlı Ziyaret

Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar Malatya Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Engelsiz yaşam ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

Başkan Cömertoğlu” Arapgir İlçemizi Geleceğe Hazırlıyoruz”

Daha yaşanabilir Modern, Bölgenin cazibe merkezi olması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu İlçenin tüm sorunlarını çözüyor.

Prof. Dr. Hakan Parlakpınar’a Bilim Başarısı Ödülü!

İnönü Üniversitesi, 2023 yılı Sağlık Bilimleri Alanında Bilim Başarı Ödülü’nü Prof. Dr. Hakan Parlakpınar’a layık gördü.

Toplam 1349 haber.