Özel Haber

Özel Haber Haberleri

AK Parti İl Başkanı Av. Gören’den Önemli Açıklamalar

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Namık Gören ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Derin Haber’i ziyaret ederken önemli açıklamalarda bulundu.

Arapgir Belediyesinden Bilboart Çalışması

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun gelmesiyle hizmetlerde büyük bir ivme kazanan ve yapılan akılcı projelerle ilçe geleceğine hazırlanmaya devam ediyor.

Acım Çiğköfte 4 Şubesiyle Hizmette

Malatya’nın damak tadının vazgeçilmezlerinden Çiğköfte vatandaşlar tarafından büyük rağbet görmeye devam ederken Çiğköfte’nin kitabını yazan, ünü il sınırlarına taşan Ramazan Kurtoğlu “ Acım Çiğköfte “ 4. cü şubesiyle hizmete başladı.

Arguvan Narmikan Kavunu Tezgahlarda

Malatya Arguvan İlçesi yöresine has tamamen doğal susuz kavunu Narmikan Kavunu Arguvan Arapgir yolu arasında tezgahlarda yerini aldı.

Başkan Koçak” Malatya’yı Planlı Dizayn Etmeliyiz”

Ankara Pütürgeliler Dernek Başkanı Ecz. Güzin Koçak bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği memleketi Malatya’da AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ve İl Başkanı Av. Namık Gören'i ziyaret etti.

Malatya’nın Unutulmayan Değerleri Adnan Işık’ın Kaleminden

Dile kolay! 45-50 yıl her çeşit marangoz makinası, mobilyalar, çırçır fabrikası, torna tezgâhı, fireze, demir sökme presi, demir testere, matkap tezgâhları, dişli açmak için fireze tezgâhı, demir planya tezgâhı ile haşır neşir ol! .. 23 yıl (1965-1988) küçük sanayi sitesi kooperatifi başkanlığını yap!

MADEF Yönetimi 4. Arapgir Üzüm Festivali Öncesi Toplandı

Merkezi İstanbul’da bulunan Malatya Dernekler Federasyonu MADEF öncülüğünde Sultangazi Belediyesi Etkinlik alanında yapacağı 4. Arapgir Üzüm Festivali öncesi Genel Başkan Yılmaz Durmuş Başkanlığında Yönetim Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi.

Başkan Gürkan Yine Yakışanı Yaptı

4 yıldır Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yüzyılın hizmetlerini Malatya’ya kazandıran Başkan Selahattin Gürkan 6 Şubat Depremlerinden sonra da yine kendine yakışan Hizmetleri Malatyalılara yapmaya devam ediyor.

PÜRDEV Başkanı Osman Dursun Baba Ocağı Pütürge’de

İstanbul’un önemli ve Aktif Sivil Toplum Kuruluşlarından kısa adı PÜRDEF olan Pütürge Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Osman Dursun bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Malatya’da baba ocağı Pütürge İlçesine ziyarette bulundu.

Malatya Kültür Turizm İl Müdürlüğüne Yener Oba Atandı

Malatya İl Kültür Turizm İl Müdürü Çetin Şişman’dan Boşalan İl Müdürlüğüne Ordu Kültür Ve Turizm İl Müdürü Yener Oba Atandı.

Şanlıurfa İl Tarım Müdürü Olarak Malatyalı Mehmet Aksoy Atandı

Malatyalı Bürokrat Kırklareli Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Aksoy Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Şanlıurfa Tarım ve Orman İl Müdürü olarak ataması yapılırken karar resmi gazetede yayınlandı.

Malatyalı Bürokrat Mustafa Şahin İzmir Tarım ve Orman İl Müdürü oldu

Malatya’nın yetiştirdiği önemli bürokratlardan Kayseri Tarım Orman İl Müdürü Mustafa Şahin Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle İzmir Tarım ve Orman İl Müdürü olarak atandı.

Akçadağlı Siyasetçi İş adamı Ramazan Bozkurt Kaza Geçirdi

Akçadağ İlçesinin yetiştirdiği önemli Siyasetçi, İşadamı AKÇADAĞDER Genel Başkanvekili Ramazan Bozkurt büyük bir kaza sonucu yaralanırken ayağına ise 25 dikiş atıldı.

İzci ve Bilem Ailesinin Mutlu Günü

Malatyalı Gazeteci Mustafa ve Saime İzci çiftinin değerli oğlu Enes İzci ile Emin ve Nuray Bilem çiftinin biricik kızları Cansu Bilem düzenlenen tören ile evlilik müessesesine ilk adımı atarak evlendiler.

Malatya Kızılay Şubesi Öğrencileri Unutmadı

6 Şubat’ta asrın felaketi depremleri yaşayan Malatya’da Kızılay Malatya Şubesi yaraların sarılmasına devam ederken 2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılında okula başlayan depremzede öğrencileri de unutmadı.

Asuman Sarıtaç’ın Acı Günü

Malatya’nın önemli Kadın siyasetçilerinden Eğitimci, Yazar İş Kadını Asuman Sarıtaç’ın babası emekli öğretmen Ethem Pektaş vefat etti.

Malatya’nın Önemli Değerlerinden Cumali Duman Vefat etti

Malatya basının sevilen ismi Tv. Program yapımcısı Malatya’nın önemli değerlerinden Cumali Duman kalbine yenik düşerek vefat etti.

Balıkçı Esnafının Durumu Ne Olacak?

Malatya’da 6 Şubat’ta yaşanan depremlerden sonra birçok yer gibi Balık Halinin de zarar görmesi nedeniyle yıkılması Balıkçı Esnafını kara, kara düşündürüyor.

MOTAŞ’tan Eğitime 1 Hafta Ücretsiz Ulaşım Katkısı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatıyla Eğitime büyük katkı. Malatya’da Öğrenci ve Öğretmenlere Toplu Taşıma araçları 1 Hafta Boyunca ücretsiz.

Toplam 983 haber.