ABP Emin Adımlarla Belediye Seçimlerinde Birinci Parti Olmaya Yürüyor!

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, yerel seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

       Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, yerel seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmede bulundu.

        İl ve ilçe adaylarının yavaş yavaş açıklanacağını duyuran Yalçın" Her adayımız aday olduğu il ve ilçesini avucunun içi gibi bilen, şehrine prestij katacak olan adaylardır"dedi.

       Özverili çalışmalarıyla bütün  vatandaşların takdirini toplayan Başkan Yalçın yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmede bulundu. Aday tanıtım toplantılarına hız verildiğini belirten Başkan Yalçın, ABP'nin  aday olarak gösterdiği her siyasetçinin donanımlı bir kişiliğe sahip olduğunun altını çizerek açıklamasında şunları söyledi:" Yerel seçimlere çok az bir süre kaldı. 

       Bizler de çalışmalarımızı hızlandırdık. Aday tanıtım toplantılarımız başlayacak. Ben de elimden geldiği sürece toplantılarımız bizzat katılım sağlayacağım ve tüm adaylarımızla birlikte çalışmalar yapacağım. Şunu belirtmek isterim ki ABP'nin belediye başkan adayı olarak gösterdiği her aday donanımlı, liyakatli ve vizyon sahibi kişilerdir. 

         Yani aday olduğu şehre prestij katacak, o şehri kalkındıracak, kutuplaşma siyaseti gütmeyecek ve siyaset ehli olacak. Öyle ki çalışmalarımızdan dolayı halktan aldığımız geri dönüş bizleri mutlu ediyor. Bu teveccüh bizleri motive ediyor.

         İnanıyorum ki 31 Mart yerel seçimlerinde ABP'de büyük sürpriz gelişmeler yaşanacak. ABP emin adımlarla belediye seçimlerinde birinci parti olmaya yürüyor"dedi.          
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN