Akın 'Dünyanın En Tehlikeli İnsan Görünümlü Yaratıklarına Dikkat'

MATHAP Genel Başkanı, Malatya Koyun Keçi Birik Başkanı İhsan Akın tehlikeli insanlara dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

        MATHAP Genel Başkanı, Malatya Koyun Keçi Birik Başkanı İhsan Akın tehlikeli insanlara dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

       Başkan Akın yazısında; “ Dünyanın en tehlikeli insan görünümlü yaratıkları; önüne gelen herkese güven veriyormuş, işler yapıyormuş gibi davranıp, her ortamda farklı farklı konuşan ve bukalemun gibi hemen gittiği ortamın renklere bürünenlerdir. 

        Dünyanın en vicdan yoksunu insan görünümlü varlıkları; herkese herkesime yardımcı olacakmış iş yapacakmış gibi davranıp sürekli kamuoyuna pozlar verip asla kendisi ve çekirdek ailesi dışında kimsenin işimi görmeyenlerdir. 

          Dünyanın en sıkıntılı insan görünümlü zatları; sürekli her ortama girip, herşeyle ilgileniyormuş gibi yapıp ve her arayan ferdin telefonuna bakıp, iş yapacakmış gibi tamam deyip, çoğu zaman gülüyormuş gibi yapıp, herkesin umudunu ve hayalini yerle bir edenlerdir. 

           Dünyanın en acımasız insan görünümlü canlıları; her şeyden sürekli şikayet edenler, her şeye herkese muhakkak yoktur diyenler ve kendi çıkar ilişkileri hariç, hiç kimsenin işini asla görmeyen ve bir iş yapmayan, her platformda sürekli ağlayan, zırvalayan ve ajitasyon yapanlardır. 

            Dünyanın en ahlaksız insan görünümlü fanileri; bir makama gelmek ve orayı biran önce kapmak için her türlü taklayı atanlar, hak etmediği halde her koltuğa talip olup, herkese mavi boncuk dağıtanlar ve ortalıkta sürekli sözler verip, vaatlerde bulunup ama hiçbir şey yapmayan ve yaptırmayan kolpacılardır”. 
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN