Akın' İnsanların En Hayırlısı Çıkarsız, Menfaatsiz, Karşılıksız Bu Memlekete Hizmet Edenlerdir'

Başkanı İhsan Akın' Adamlık Parayla, yalakalıkla değil itibarla, dürüstlükle, hakkı, hukuku ve adaleti gözeterek olur'

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

        MATHAP Genel Başkanı İhsan Akın, Malatya Koyun Keçi Birliği Başkanı İhsan Akın” Adamlık Parayla, yalakalıkla değil itibarla, dürüstlükle, hakkı, hukuku ve adaleti gözeterek olur” dedi. 

       Başkan Akın“ Bu zamanda ne olursa olsun; insanların en hayırlısı insanlara çıkarsız, menfaatsiz ve karşılıksız her zaman ve zeminde bu memlekette hizmet edenlerdir. Kim ne yaparsa yapsın; insanların en kalitelisi kendi nefsini önde tutan değil! hakkı, hukuku ve adaleti gözeterek her daim bu memlekette hizmet edenlerdir.

         Bu zamanda kim kendini kral padişah ve vazgeçilmez sanarsa sansın; hayatta ederin kadar varsın ve gerçekten adamsın, insanlığın kadar yaşar ve yaparsın, yaptığın iyiliklerin ve güzelliklerin eğer karşılıksızsa o zaman kral ve padişahsın her alanda ve her anlamda bu memlekette hizmet edenlerdensin. 

         Bu zamanda tüm olumsuzluk ve eksikliklere rağmen; hala zevkle, keyifle ve insaniyetle çalışıyorsan, severek, bilerek ve isteyerek her türlü üretiyorsan ve gerçekten ayrımcılık yapmadan, ötekileştirmeden, kırıp dökmeden ve çalıp çırpmadan yönetiyorsan eğer! ahlaklı, liyakatli ve hakkaniyetli olup bu memlekette hizmet edenlerdensin”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN