Akın' Zalimlere Karşı Kimse Bir ve Beraber Olmaz'

MATHAP Genel Başkanı Malatya Koyun Keçi Birlik Başkanı İhsan Akın' Yine şafak söktü insanlık uyanmaz zalimlere karşı kimse bir ve beraber olmaz, toplumlarda git gide maalesef insanlık kalmaz

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

       MATHAP Genel Başkanı Malatya Koyun Keçi Birlik Başkanı İhsan Akın“ Yine şafak söktü insanlık uyanmaz; zalimlere karşı kimse bir ve beraber olmaz, toplumlarda git gide maalesef insanlık kalmaz ve herkes ben haklıyım derse kimse hatasın görmez! yetiş toplum yetiş sonu hakkaniyet ve insanlık olsun. 

        Yine güneş açtı dünya dönüyor; iyi kötü ne varsa hepsi nefes alıyor, insanlığı sürekli herkes birbirinden arıyor, ayrılanlarda kavuşanlarda ne hikmetse yine hepsi ağlıyor! yetiş insan yetiş sonu empati ve kendini bilmek olsun. 

       Yine kuşlar ötüp çiçekler açıyor; seven sevilen birbirinden nedense uzak kaçıyor, toplumun insanlık yarası habire irin saçıyor, insanoğlu sorunları çözmek yerine topu taca atıyor! yetiş toplum yetiş sonu mutluluk ve insanlık olsun. 

          Yine doğa yapması gerekeni her anlamda yapıyor; çoğu insan ve insanlık ortalığa kin, nefret ve zulüm saçıyor, herkes hertürlü birbirinden kaçıyor, hikmeti nedir bilinmez ama eziyeti yapanda çileyi çekende ortalıkta elin avcun açıyor! Yetiş saygı yetiş sonu güzellik ve her daim insanlık olsun”.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN