ASRİAD'tan CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Karakuş'a Destek Açıklaması

CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş ve beraberindeki heyet ile ileASRİAD( Asrın İşadamları Derneği Malatya Şube Başkanlığı) nı ziyaret etti.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

            CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş ve beraberindeki heyet ile ileASRİAD( Asrın İşadamları Derneği Malatya Şube Başkanlığı) nı ziyaret etti.

          Asrın İşadamları derneği Malatya Şube Başkanlığı tarafından CHP Battalgazi Belediyesi Başkan Adayı Ali Karakuş’a destek amaçlı yemekli proğram düzenlendi. Karakuş burada yaptığı konuşmada; “ Geçmişe dayalı siyasi hayatım bir dönem AK Parti’de yer aldıktan sonra Türkiye Değişim Partisi Malatya İl Başkanlığı yaparak devam etti. Mustafa Sarıgül’ün CHP İle birleşmesinden sonra CHP Malatya İl Başkan Yardımcılığına geldim. Şimdide Battalgazi Belediye Başkan Adayı olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. “ dedi.
 
      CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş konuşmasına, “Battalgazi'de değişimi hep beraber yapacağız inşallah. Siyasetin Malatya'da kısırlaştığı şu dönemde güzel bir siyasetle, kucaklayıcı bir siyasetle, hep beraber inşallah hedeflerimize ulaşacağız. Malatya'da çok güzel çalışmalara hep birlikte imza atacağız. Hepinizden destek bekliyoruz inşallah” şeklinde konuştu.

          Karakuş, Asrın İşadamları Derneği Malatya Şubesi’nin 2018 yılında kurulduğunu anımsatarak, “Önce Nitelik sloganı ile yola başlayan, gelir ve servet dağılımının hakkaniyetli, sürdürülebilir bir düzene ulaşmasını sağlamak, fıtrata uyumlu, değer yargılarına dayalı ve yaşayan bir ekonomi üretmek ‘vizyon ve misyonu ile hareket eden bir sivil toplum kuruluşu olan ASRİAD Malatya’da faaliyetleri ile ses getiren bir dernektir. 
  
         Bugün benim için çok kıymetli olan bu davetten dolayı şahsım ve ekibim adına Malatya şube başkanı Mehmet yağmur beyefendiye, ASRİAD Malatya teşkilatlanma Başkanı ve başkan vekili Selahattin Zincirkıran’a ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

         Asriad Malatya şube başkanı Mehmet yağmur ise CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş’u Battalgazi ilçesinde sonsuz destekleyeceklerini dile getirerek, “ Ali Karakuş Malatya ve Battalgazi’de sevlien sayılan bir simadır. Özü sözü birdir. Bizler Asriad ailesi olarak CHP Battalgazi Belediye Başkanı Ali Karakuş’u destekliyoruz ve kendilerine başarılar diliyoruz. “ ifadelerini kullandı.

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN