Murat Aslan' Her Bir Hak Sahibi Vatandaşımızın Hakkını Sonuna Kadar Arayacağız '

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, bundan bir yıl önce yaklaşık 13 ay önce bu bölge Malatya'nın ve Yeşilyurt'un en kıymetli, yatırım için en öncelikli ve en gözde yerleşim yerlerinden biriydi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

           Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım Karakavak Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

         Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Meclis Üyesi Adayı Emin Ayten'in organize ettiği Karakavak Mahalle toplantısı öncesi Mahalle sakinleri 2 belediye başkan adayı Bilal Yıldırım ve Murat Aslan'ı büyük bir kalabalık eşliğinde coşku bir şekilde meşaleler yakarak karşıladı.

          Murat Aslan” Her Bir Hak Sahibi Vatandaşımızın Hakkını Sonuna Kadar Arayacağız Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan, bundan bir yıl önce yaklaşık 13 ay önce bu bölge Malatya'nın ve Yeşilyurt'un en kıymetli, yatırım için en öncelikli ve en gözde yerleşim yerlerinden biriydi.

         Maalesef 6 Şubat depremi sonrası yanlış imar, yanlış kat yükseklikleri ve yanlış inşaat imalatları yüzünden Yeşilyurt ve Karakavak bölgesi şimdi Afganistan’ın, Pakistan’ın hatta katil İsrailcin vurduğu Filistin şehirlerinden farksız enkaz yığınına dönüşmüş hayalet bir şehir görünümünde. Ama ne gariptir ki kimse bu şehrin enkaza dönüşmesine neden olanlardan hesap sormuyor. Sadece bol kazanç uğruna verilen imar yoğunlukları, tarım arazilerinin imara açılması ve haddinden fazla kat yüksekliği verilmesine sebep olanlardan hesap sorulmamasına ve yıkımın esas sorumlularının hiç doğru dürüst hesap vermemesini anlayamadığını söyleyerek göreve geldikleri taktirde başta Yeşilyurt Belediyesi çalışanları ve yetkilileri olmak üzere konunun tüm muhataplarından yüce Türk Milleti ve Adaleti önünde hesap soracaklarını ve adli işlem başlatacaklarının altını çizdi. 

        Yeşilyurt'ta Çürük ve Hatalı Bina Yapanlar ve Sorumluları Adalet Önünde Hesap Vermeli Evleri ve iş yerleri hatalı imalat yapılarak yıkılan veya hasar gören Her bir hak sahibi vatandaşımızın hakkını koruyacağının sözünü veren Murat Aslan, asla kimsenin yaptığı haksızlık kimseye kar kalmamalıdır. 

        Herkes hukuk önünde sorumluluklarının hesabını vermelidir. Bizde Belediye olarak teknik personelimiz ve Belediyemizin Hukukçuları ile birlikte her bir vatandaşımızın sonuna kadar hakkını arayacağımıza söz veriyorum dedi. 

        Bilal Yıldırım, 31 Mart'tan Sonra AK Partililer Malatya'yı 4 yıl unutacaklar. Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Eğer AK Parti kazanırsa seçimden sonra Malatya'yı 4 yıl unutacaklar. Çünkü 4 yıl seçim yok. Sizin oylarınızı almak için sizi ikna edecekler, sizi bir nebze de kandıracaklar ve oylarınızı alıp bir 4 yıl daha gelmeyecekler.” dedi.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN