Murat Aslan' Yeşilyurt, Konak ,Gündüzbey Kaderine Terk Edilmiş'

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, biz belediyeyi kazansak ta kazanmasak ta ekibimle birlikte her türlü bu memlekete bu millete hizmet etmeye hazırız.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

       Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, biz  belediyeyi kazansakta  kazanmasakta ekibimle birlikte  her  türlü  bu  memlekete  bu  millete hizmet etmeye  hazırız. Yeşilyurt'lunun  ve Malatya'lıların  menfaatleri bizim  için  her şeyin  üzerindedir.

        Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Seçim çalışmaları  kapsamında Yeşilyurt ,Gündüzbey,  Konak ,Yakınca ve Kilek Mahallelerinde seçim  çalışmalarını Sürdürdü.

       Esnaf  ve  vatandaşlarla  bir araya  gelen Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Yeşilyurt ,Gündüzbey,  Konak ,Yakınca ve Kilek  bu  bölge  maalesef  kaderine terk edilmiş durumda. Daha yıkılacak  bir çok  bina ,ev ve  iş yeri  var. Zaten yıkılan  binaların  enkazı  bile  çoğu  yerde taşınmamış duruyor. İktidarın  milletvekillerine ve siyasilerine  soruyorum siz yaklaşık 6  Şubat Depreminin üzerinden yaklaşık 13.5 Ay geçmiş bu  bölgeye  bir  çivi  bile  çakmamışsınız. Bundan sonramı  çakacaksınız.  

       Yeşilyurt'lu  Malatya'lı esnafımızı  vatandaşımızı 21 metrekare  konteynerde kalmaya mahkum etmişsiniz.  Yeşilyurt'lu  vatandaşımız ve  esnafımız 13.5  aydır  derdini anlatacak  yer bulamamaktan  şikayetçi.  İktidarın Malatya'lı  siyasileri siz "Şeh Edibalı'nın Milleti Yaşat Ki Devlet Yaşasın" Anlayışından çok uzak  kalmışsınız dedi.

         Murat Aslan; Yeşilyurt , Malatya ve bu millet  ayağa  kalkmadıkça   benim kazanmamın   partimin  kazanmasının  hiç bir  anlamı ve önemi  yok. Bizim derdimiz Yeşilyurt'un Malatya'nın kazanması.  Yeter ki  milletimiz eski  günlerine  dönsün  depremin etkilerini  üzerinden atsın. Sizlerin  huzurunda söz veriyorum  biz  kazansakta  kazanmasakta ekibimle birlikte  her  türlü  bu  memlekete  bu  millete hizmet etmeye  hazırız. Yeşilyurt'lunun  ve Malatya'lıların  menfaatleri bizim  için  her şeyin  üzerindedir. 

       Şurada Seçimlere  tam  1  hafta  kaldı. Bir  daha  pişman  olmamak için bir daha keşkem  dememek  için, 31  Mart sabahı  sandıklara  gittiğinizde  size bu  hayatı  bu zulmü  reva gören zihniyete gereken dersi  vermek  için  elinizi  vicdanınıza koyarak  sandıklarda  en demokratik hakkınız  olan  oyunuzu  kullanın. 

        Allah hepimizin hakkında ney hayırlıysa onu  versin diyerek bizleri  misafir eden kapılarını açan  siz  esnaf  ve  halkımıza teşekkür ediyorum dedi.  
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN