Vali Eşi Hanife Yazıcı'dan Ailelere Ziyaret

Ziyaretleri esnasında Vali Eşi Hanife Yazıcı, ailelerle bir süre sohbet ederek, onların sorun ve taleplerini dinledi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

         Malatya Valisi Ersin Yazıcı’nın eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı, Yeşilyurt Kaymakamı Kutsal Baytak,2. Ordu Komutanı Korg. Metin Tokel’in eşi Zennure Tokel,2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Tuncay Altuğ’un eşi Ayşe Altuğ, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’ın eşi Feray Çankal, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın’ın eşi Mukaddes Altın, Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü Bülent Hancı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar ve Yeşilyurt Sosyal Yardımlaşma Müdürü Sevgi Şahin, Yeşilyurt ilçesinde ikamet eden ailelere ziyaret gerçekleştirdi.

         Vali Eşi Hanife Yazıcı, “Sosyal yardımlaşmanın gelişmemiş olduğu toplumlarda başta huzur olmakla beraber yaşam kalitesi, insan sağlığı ve birçok sosyal gelişim geride kalır. Bu amaç doğrultusunda bizlerde devlet olarak, tüm vatandaşlarımıza her türlü desteği vererek yanlarında olmaya çalışıyoruz.” dedi. 

        Ziyaretleri esnasında Vali Eşi Hanife Yazıcı, ailelerle bir süre sohbet ederek, onların sorun ve taleplerini dinledi.

         Devletin desteğini yanında hisseden aileler ise; Hanımefendi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden duydukları memnuniyetlerini ifade ederek teşekkür ettiler. 
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN