Yeşilyurt'un Hastalığı Belli Tedavisi de Ben Ve Ekibimde

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Plancısı Murat Aslan,' Yeşilyurt'un Hastalığını Biliyoruz. Yaraya neşter vurup tedavisine başlayacağız.'

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

        Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım,  Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı (Şehir Plancısı) Murat Aslan, Yeniden Refah Partisi Malatya Kadın Kolları Başkanı ,  Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanı , Kadın Kolları Başkanı ve Yeşilyurt Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

       Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Plancısı Murat Aslan sırasıyla , Şeker İş Sendika Malatya Şube Başkanı Nuri Murat, Demiryol-İş sendikası Malatya Şube Başkanı Hikmet Kazgan , Malatya Barosu Başkanı Onur Demez, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Bedri Özten, Çiftlik Caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşlar ile  Özsan Sanayi Esnafı ile bir araya geldi

       Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Plancısı Murat Aslan, Yeşilyurt'un Hastalığını Biliyoruz. Yaraya neşter vurup tedavisine başlayacağız. Allah'ın izni ile tedavisi ben ve ekibimde. Malatya'yı  biran evvel  eski günlerine  döndürmek   ve  Malatya dışına  gidenleri geri getirebilmek için acil  eylem  planı çıkartmalıyız. Ben ve ekibimin eylem  planı  hazır . 

       Eğer ortada bir hasta varsa ilk işiniz o hastayı tedavi edip hayata geri döndermeli sorunlar ortadan kaldırmalıdır. Bizim  halk  tabiri ile   hastanın   kangren  olmuş yarasına  neşteri  vurup   hasta  olan  Yeşilyurt'umuzu hep birlikte ayağa  kaldırmalı gelecek  nesillere ve  çocuklarımıza daha  nezih , daha modern  daha  yaşanabilir bir Yeşilyurt hazırlamalıyız dedi.

       Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Yeşilyurt’ta depremin yaralarının hızlı ve kalıcı olarak sarılması, depreme hazırlıklı bir şehir oluşturmak adına vatandaşımızın tecrübeli ve şehir plancısı taleplerini haklı bularak Yeşilyurt ilçemizde Şehir Plancısı Murat Aslan’ı aday gösterdik. Şehrimizin yeniden planlı bir şekilde yeniden ayağa kalkabilmesi için halkımızın desteğini istiyoruz.” dedi.

         Bilal Yıldırım, “Rezerv alan oluşturulduğu söyleniyor. Ama hangi bölgede nereleri rezerv alan ilan etmişler açıklayamıyorlar. Şehir merkezinde çarşının temelli atılmış, ortaya nasıl bir çarşı çıkacak projeler kamuoyu ile paylaşmıyorlar. Kendi kendilerine oturup karar alıyorlar. Kendi aralarında bile koordinasyon yapamıyorlar.

          Halktan uzak, istişareden kaçan, fikir alışverişi yapmaktan korkan, hesap vermeyecekmiş gibi hareket eden bir anlayış Malatya’yı bırakın tekrar ayağa kaldırmayı, komaya sokarlar. Malatyalıları Milli Görüş belediyeciliği ile buluşturmak istiyoruz.” diye konuştu.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN