Yıldırım' Genel Başkanımıza Laf Etmek Senin Haddine Değildir Ey İl Başkanı'

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım 'O il başkanı haddini bilsin, işine baksın' 'Yeniden Refah'a oy verdiğinizde Cumhurbaşkanı sizin sesinizi duyacaktır'

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

         Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım sert konuştu“ Şikayetlerimizi Cumhurbaşkanı duysun diye CİMER’e yazıyoruz.

          Ama onlar Malatyalıların şikayetlerini Sayın Cumhurbaşkanımıza göstermiyorlar. Şikayetlerinizi Sayın Cumhurbaşkanımızın duymasını istiyorsanız oylarınızı Yeniden Refah Partisine verin. 31 Mart’ta oylarınızı Yeniden Refah Partisine verdiğinizde yukarıdakiler sizin şikâyetinizi okumuş olacaklar.”  dedi.

          Bilal Yıldırım, “Yerel seçimlere tek başımıza giriyoruz diye Genel Başkanımız Fatih Erbakan hakkında sağda solda dedikodular yapıyorlar. Genel seçimde ittifak yaptığı zaman genel başkanımız iyiydi de, şimdi yerel seçimde ittifak yapmayınca mı kötü oldu? Malatya’da bir partinin il başkanı genel başkanımız hakkında ileri geri konuşuyor. O il başkanını sesleniyorum; genel başkanımıza laf etmek senin haddine değildir ey il başkanı. Sen kendi işine bak” ifadesini kaydetti.

“HALEN SİZLERİ ALDATMAYA DEVAM EDİYORLAR.  BU SEÇİM BİR CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ DEĞİL”

           Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, verilen sözlerin hiçbir dönem tutulmadığını belirterek, “ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı geçtiğimiz hafta Malatya’daydı. Dedi ki, ‘Şu anda 5 bin evi teslim ediyoruz, geriye 70 bin ev kaldı. Her ay bin ev teslim edersek, 1 yılda bütün evleri teslim edeceğiz’ dedi. 

          Her ay bin tane ev teslim ederseniz 12 bin ev eder. Halen sizleri aldatmaya devam ediyorlar.  Bu seçim bir Cumhurbaşkanlığı seçimi değil, bu seçim ülkenin bekası ile ilgili değil. Bu seçim belediye seçimleri. Bu seçimde kendinizi aldatmayın. Size hizmet edecek, insanlara belediye başkanlığında oy verin. Size hizmet edecek olan Yeniden Refah Partisi kadrolarına oy verin”

-“GENEL BAŞKANIMIZA LAF ETMEK SENİN HADDİNE DEĞİLDİR EY İL BAŞKANI”

           Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Biliyorsunuz, genel seçimlere Yeniden Refah Partisi olarak Cumhur İttifakı ile katıldık. Cumhur İttifakında kendi amblem ve adaylarımız ile katıldık. 

         Bu seçim ülkenin bekasını ilgilendiren bir seçim olmadığı için kendi adaylarımızla ayrı girmek istedik.  Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanımıza destek olduk diye Genel Başkanımız Fatih Erbakan hakkında çok güzel ithamlarda bulundular. ‘İşte babasının oğlu, işte Erbakan’ın oğlu’ diyerek bize güzel ithamlarda bulundular. 

         Yeniden Refah Partisi olarak yerel seçimlere tek başımıza girme kararı aldık. Şimdi de yerel seçimlere tek başımıza giriyoruz diye Genel Başkanımız Fatih Erbakan hakkında sağda solda dedikodular yapıyorlar. Genel seçimde ittifak yaptığı zaman genel başkanımız iyiydi de, şimdi yerel seçimde ittifak yapmayınca mı kötü oldu? Malatya’da bir partinin il başkanı genel başkanımız hakkında ileri geri konuşuyor. 

         O il başkanını sesleniyorum; genel başkanımıza laf etmek senin haddine değildir ey il başkanı. Sen kendi işine bak. Malatya’da mağdur ettiği insanların yanına gidemeyen, evleri teslim edemeyen, dükkanları teslim edemeyen, konteynerlerde yaşayan insanların yanına gidemeyen bir partinin il başkanı, benim genel başkanım Fatih Erbakan hakkında tek laf edemez.” sözlerini kaydetti.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • kadir | 03 Mart 2024 16:21

    bizim şikayetlerimiz belediyede görevini kötüye kullananlar tarafından geri çevrildi.

BUNLARA DA BAKIN