Yıldırım' Malatyalılar İkinci Bir Yıkımı Bir Daha Kaldıramaz'

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım Resmi rakamlara göre 120 bin Malatyalı kara kışta konteynerlerde yaşıyor, ama Malatya'nın yıkımına neden olan sözde siyasetçiler sıcak villalarda yaşıyor.'

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

            Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Eğer Malatya’da son 20 yılda Milli Görüş Belediyeciliği hakim olsaydı, Malatya deprem felaketlerinde bu kadar yıkım görmezdi. 

          Resmi rakamlara göre 120 bin Malatyalı kara kışta konteynerlerde yaşıyor, ama Malatya’nın yıkımına neden olan sözde siyasetçiler sıcak villalarda yaşıyor.” dedi.
 
- “ZENGİNLERE VİLLA YAPANLARA GÖZ YUMANLAR MİLLİ GÖRÜŞÇÜ OLAMAZ”
 
       31 Mart yerel seçim çalışmalarını esnaf ve mahalle ziyaretleri yaparak sürdüren Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “6 Şubat depremlerinde Malatya büyük bir deprem felaketi yaşadı. 

        Malatya’da son 20 yılda yeni kurulan merkezler yerle bir oldu. Çünkü ahlaklı bir belediyeciliği kuramadılar. Binlerce Malatyalı ahlaklı yönetilmeyen belediyeler nedeniyle 30-30 yıllık birikimlerini kaybetti.  Şimdi birilerinin Malatya’da Milli Görüş taklidi yaptıklarını görüyoruz. 

           20 yıldır akıllarına gelmeyen, 20 yıldır hayatlarına yaklaştırmadıkları Milli Görüş belediyeciliğini şimdi hatırladılar. Malatya’mız da vatandaşımızın tüm birikimleri ile satın aldığı dairelerin çürük yapılmasına göz yumanların, bataklık alanlara sınırsız imar izni verenlerin, zenginlere villa yapanların ve onlara göz yumanların Milli Görüş ile ilgisi, kan bağı ve yakınlığı olamaz.” dedi.
 
-“MALATYALILAR İKİNCİ BİR YIKIMI BİR DAHA KALDIRAMAZ”
 
             Bilal Yıldırım şunları söyledi, “ Resmi rakamlara göre 120 bin Malatyalı kara kışta konteynerlerde yaşıyor, ama Malatya’nın yıkımına neden olan tüm sözde siyasetçiler sıcak villalarda yaşıyor. Bunların bu saatten sonra Malatya’ya ve Malatyalılara vereceği tek şey yıkımdır, felakettir. 

           Malatyalıların, bunlara 31 Mart'ta gereken dersi vereceğinden eminiz. Çünkü Malatyalılar ikinci bir yıkımı bir daha kaldıramaz.” 
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN