YRP'li Yıldırım' Biz Birileri Gibi Milletin Malına Değil, Mutluluğuna Ortak Oluruz'

Bilal Yıldırım, 'Biz bazılarının yaptığı gibi milletin malına mülküne değil, mutluluğuna ortak oluruz. Biz bazılarının yaptığı gibi beytül mala değil, büyük milletimizin sevincine ortak oluruz.'

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

           Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Biz bazılarının yaptığı gibi milletin malına mülküne değil, mutluluğuna ortak oluruz. Biz bazılarının yaptığı gibi beytül mala değil, büyük milletimizin sevincine ortak oluruz.” dedi.
 
         Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım ve partililer Darende’ye giderek, burada Darende Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser ile esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundular.
 
         Bilal Yıldırım, “Kimsenin gölgesinde değil, Milli Görüş çizgisinde seçimlere giriyoruz. Baba ocağım Darende’de partimize büyük bir destek gelecektir” dedi.
 
“BİZ MİLLETİN MALINA MÜLKÜNE DEĞİL, MUTLULUĞUNA ORTAK OLURUZ”
 
         Bilal Yıldırım, “Halkımızı Milli Görüş Belediyeciliği ile 1 Nisan’da buluşturacağız, Halkımızın dertleriyle dertlenecek bir yerel yönetim iktidarı geliyor. Milletini mutlu etmek için yola çıkmış olan Yeniden Refah Partisi kadroları tüyü bitmemiş yetim hakkını korur, kollar ve emaneti yerine getirir. Biz bazılarının yaptığı gibi milletin malına mülküne değil, mutluluğuna ortak oluruz. Biz birilerinin yaptığı gibi beytül mala değil, büyük milletimizin sevincine ortak oluruz.

          O bazıları Yeniden Refah Partisi’nden çok rahatsız oluyor, olsunlar. Kul hakkı yiyenler, belediyelerin kasalarını boşaltanlar, belediyelerin arazilerini  ve mülklerini peşkeş çekenler elbette bizden rahatsız olacak.  Gerçek Milli Görüşçüler siyaset sahnesine yeniden çıkınca, Milli Görüşü yıllardır taklit edenler tül tül dökülmeye başladı. Kimsenin gölgesinde değil, Milli Görüş çizgisinde seçimlere giriyoruz” İfadelerini kaydetti.
 
“ADİL BİR ŞEKİLDE REZERV ALAN HARİTASI ÇIKARDIYSANIZ KORKMANIZA GEREK YOKTUR”
 
          Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım şunları söyledi, “Günlerdir AK Parti’ye rezerv alan haritalarını açıklamaları çağrısında bulunuyorum. Bu çağrımı bir kez daha yapıyorum; yüreğiniz varsa, cesaretiniz varsa buyurun rezerv alan haritalarını açıklayın. 

           Hak ve hukuk içinde, adil bir şekilde rezerv alan haritası çıkardıysanız korkmanıza gerek yoktur. Eğer; rezerv alan haritaları adil olarak çıkartılırsa biz sonuna kadar destekleyeceğiz. Eğer; milletin malına çöküp, kendi partililerinizin malını mülkünü koruyan bir rezerv alan haritası çıkarırsanız sonuna kadar da bu işin karşısında olacağız, peşini de bırakmayacağız. 

          Çünkü biz millet için siyaset yapıyoruz. Biz milletin malına mülküne değil, mutluluğuna ortak oluruz. Aramızdaki fark bu.” 
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN