AK Parti'de Aday İsimleri Kamuoyuna Açıklanmadı Ama Aday Tanıtımı Pazar Günü

AK Parti 31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında ilçe adaylarını belirledi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

        AK Parti 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Malatya ilçe adaylarını nihayet belirledi. Birkaç haftadır gergin bekleyişte son bulacak. AK Parti ilçe adaylarının tanıtımı Pazar günü yapılacak.olmasına rağmeen aday listeleeri kamuoyuna resmi olarak açıklanmaması ise merak ediliyor.
 
       AK Parti 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında ilçe adaylarını belirledi. AK Parti ilçe adaylarının tanıtımı Pazar günü yapılacak.  AK Parti İl Başkanlığından yapılan Açıklama Şöyle; 

AK PARTİ MALATYA İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI ALİ İHSAN YAVUZ AÇIKLAYACAK

         AK Parti’nin Malatya ilçe belediye başkan adayları 4 Şubat Pazar günü Merkez Spor Salonu’nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla açıklanacak.

         AK Parti, Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Sami Er’i, 18 Ocak tarihinde Ankara’da düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanmıştı. İstişare ve değerlendirmeler sonrası ilçe belediye başkan adayları da 4 Şubat Pazar Günü Saat 11:00’de Merkez Spor Salonu’nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla açıklanacak.

İL BAŞKANI GÖREN: “ÇOK TİTİZ BİR ŞEKİLDE ADAY TESPİT ÇALIŞMALARI YAPILDI”

           Türkiye Yüzyılı Şehirleri arasında Malatya’yı öne çıkarmak istediklerini ifade eden AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, “Malatya’mızı ayağa kaldırmak için bu süreç içerisinde çok titiz bir şekilde aday tespit çalışmaları yapıldı. Yürütülen çalışma bundan sonraki dönemde depremin yarattığı izleri, yaşattığı ve verdiği zararları giderebilecek sağlıklı, her yönüyle memleketimizi ayağa kaldırabilecek bir ekip oluşturmak yönündeydi.

           Açıklanacak ekibimizle birlikte durmadan, yorulmadan çalışacağız. Güzel günlerin başlangıcında, bu heyecanla pazar günü tüm halkımızı Merkez Spor Salonu’na bekliyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN