Kayhan İNCEOĞLU Haberleri

Kayhan İNCEOĞLU Haberleri

Kayhan İNCEOĞLU haberleri, haber editörü Kayhan İNCEOĞLU tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

BSYDV’nin Müdürü Adnan Fırat’tan Malatya Derin Haber’e Ziyaret

Malatya Battalgazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Adnan Fırat’tan Malatya Derin Haber İmtiyaz sahibi Gazeteci Kayhan İnceoğlu’na ziyaret

Arguvan’da Dolu Yağışı Ekinleri Vurdu

Hafta başı Pazartesi öğle saatlerinde başlayan ve Malatya genelinde etkili olan yağışlar başta ekinler olmak üzere bazı bölgelerde kayısı ve sebze fidelerine de zarar verdi.

Malatya Rekor Oy İle Cumhurbaşkanı Erdoğan Dedi

Malatya'da toplam seçmen 531.620 olurken en yüksek oy ise Kale İlçesinden geldi. Malatya'da ?,85 oyla Kale ilçesi en yüksek oy ile destek verirken ikinci Pütürge ve Merkez olarak Battalgazi ilçesi büyük oy oranıyla destek verdi.

Akçadağ Keklikpınar Sakinlerinden Hizmet Tepkisi

Akçadağ İlçesinin önemli, yerleşim yerlerinden 100 haneli Keklikpınar Mahallesi sakinleri 6 Şubat depreminden sonra yetkililerin ilgisiz ve duyarsız kalmalarına tepki gösteriyorlar.

Cumhurbaşkanlığı Seçimi 2. Tur Oy Verme İşlemi Başladı

14 Mayıs'ta yapılan Cumhurbaşkanı seçiminde adayların yeterli çoğunluğu alamaması nedeniyle 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanını belirlemek için vatandaşlar tekrar sandık başında.

AKÇADAĞDER Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Malatya’nın önemli ve Aktif STK’larından Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkez yöneticileri Mahalle ziyaretleri yaparak Akçadağlı hemşerileriyle buluşmaya devam ediyor.

MADEF’ten Sevgi Yürüyüşü

Merkezi İstanbul’da bulunan Malatya Dernekler Federasyonu MADEF 27 Mayıs Cumartesi günü saat 14 te Bakırköy meydanında Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi” sevgi yürüyüşü” programı düzenliyor.

AK Parti MKYK Üyesi Çalık’tan Gazetecilere Ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi 27.Dönem Milletvekili Öznur Çalık Malatya’da zor şartlarda saha çalışmalarını yansıtmaya çalışan Basın konteynırlarına ziyaret gerçekleştirdi.

Kasaplar Odasından Yetkililere Sert Tepki” Bizim Odadakiler Esnaf Değil’mi?”

Malatya Kasaplar Odası Başkanı Yusuf Küçer Esnaflar arasında haksız uygulama yapılıyor diyerek yetkililere sert tepki gösterdi.

Pütürge’de 4,1 Deprem Korkuttu

AFAD tarafından yapılan açıklamada Pütürge ilçesinde saat 18.02'de 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliği 6.96 kilometre olarak ölçüldü.

Başkan Gürkan“ Tarımın ve Hayvancılığın Gelişmesi İçin Büyük Gayret Gösteriyoruz”

Malatya’ya tarım ve hayvancılık adına yapılan yatırımlardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür eden Kılıç, Başkan Gürkan’ın her zaman çiftçinin ve üreticinin yanında olarak destek verdiğini belirtti.

Başkan Öztürk İle Yazıhan İlçesinde Önemli Hizmetler

Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk Yazıhan ilçesinin geleceğe hazırlanması için yaptığı başarılı çalışmalarıyla hizmet seferberliğinde” Durmak Yok Yola Devam” diyerek önemli kazanımları ilçeye kazandırmaya devam ediyor.

Solmazgül'den Sert Sözler" Avrupa Kirli Zihnini, Yüzünü ESU Aracılığıyla Ortaya Koymuştur"

Solmazgül” Cumhur İttifakına Destek Olmaya, Türk Milliyetçiliğini, Ülkücü Fikri ve Kızıl Elma Ülkümüzü Savunmaya Devam Edeceğim”

Mert” Ara Vermek Yok, Çalışmalarımız Artarak Devam Ediyor”

MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert“ Önemli Olan Düştüğümüz Yerden Ayağa Kalkmak”

Pütürgeli Zeren Ailesinin Acı Günü

Malatya’nın önemli Eşraflarından Pütürge Çevre Köyleri Derneği Başkan Yardımcısı, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren’in muhterem annesi Münevver Zeren vefat etti.

MHP Lideri Bahçeli’den Şehit Hamido’nun Mezarına Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kültür ve Turizm Bakanlığı Malet Konteyner Kentteki programına katılan MHP Genel Başkanı Devlet bahçeli, beraberinde MHP yöneticileri ile birlikte Bulgurlu Mahallesine geçti.

Toplam 2368 haber.