Kayhan İNCEOĞLU Haberleri

Kayhan İNCEOĞLU Haberleri

Kayhan İNCEOĞLU haberleri, haber editörü Kayhan İNCEOĞLU tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

“Gönüllü Çevre Müfettişlerimiz Göreve Hazır”

Başkan Çınar, ‘Sıfır Atık’ Eğitimi Gören Miniklere Çevre Müfettişi Belgesi Takdim Etti

Ortaç” Güzel Bir Tercihti Sayın Okyay ile Malatya Kazandı”

Battalgazi Muhtarlar Derneğinin bu haftaki Dost meclisi konuğu Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Latif Okyay oldu.

Vali Ersin Yazıcı Arguvan İlçesinde

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Arguvan İlçesini ziyaret eden Vali Ersin Yazıcı’yı Arguvan Kaymakamı Adem Karataş, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve ilçe protokolü karşıladı.

Malatya Aile Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden” Aile Çalıştayı” Düzenlendi

Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından sosyal sorunların tespiti ve çözümü, ailenin korunması, güçlendirilmesi ve sosyal refahın artırılmasına yönelik çalışmalara katkıda bulunmak amacıyla "Aile Çalıştayı" düzenlendi.

MASKİ’den Hekimhan’a Atıksu Arıtma Tesisi

Hekimhan Atıksu Arıtma Tesisinde incelemelerde bulanan MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert, MASKİ’nin tüm zorluklara rağmen sessiz sedasız yatırımlarına ara vermeden devam ettiğini belirtti.

“Kadim Çırmıhtı’yı Hep Birlikte Yeniden Ayağa Kaldıracağız”

Vali Ersin Yazıcı ve İl Emniyet Müdürü Arif Çankal Kadim Çırmıhtı’daki Kültürel Mekânları Gezdi, Yatırım Alanlarını İnceledi

Kuluncak Belediyesinden Açıklama" Kuluncak Belediyesi İhale Almamıştır”

Geçtiğimiz gün CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’nın Kuluncak ilçesindeki taşımalı eğitim konusunu gündeme getirmiş yazılı basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurmuştu. Kuluncak Belediyesinden konuyla ilgili cevap gecikmedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Gören’den Önemli Açıklamalar

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Namık Gören ve Yönetim Kurulu üyeleri Malatya Derin Haber’i ziyaret ederken önemli açıklamalarda bulundu.

Vali Yazıcı’dan Yeşilyurt İlçesine Ziyaret

Malatya Valisi Ersin Yazıcı, kurumların iş ve işlemlerini yerinde denetlemek, vatandaşların sorun ve taleplerini tespit etmek amacıyla Yeşilyurt Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Kutsal Baytak’tan İlçeyle ilgili brifing aldıktan sonra Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ı makamında ziyaret etti.

Arapgir Belediyesinden Bilboart Çalışması

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu’nun gelmesiyle hizmetlerde büyük bir ivme kazanan ve yapılan akılcı projelerle ilçe geleceğine hazırlanmaya devam ediyor.

Acım Çiğköfte 4 Şubesiyle Hizmette

Malatya’nın damak tadının vazgeçilmezlerinden Çiğköfte vatandaşlar tarafından büyük rağbet görmeye devam ederken Çiğköfte’nin kitabını yazan, ünü il sınırlarına taşan Ramazan Kurtoğlu “ Acım Çiğköfte “ 4. cü şubesiyle hizmete başladı.

Arguvan Narmikan Kavunu Tezgahlarda

Malatya Arguvan İlçesi yöresine has tamamen doğal susuz kavunu Narmikan Kavunu Arguvan Arapgir yolu arasında tezgahlarda yerini aldı.

Başkan Güder Kıraç Mahalle Sakinlerine Konuk Oldu

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’yle beraber Kıraç Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Güder, mahalle sakinlerinin sorunlarını dinlerken mahalleye yapılan yatırımları anlattı.

Başkan Koçak” Malatya’yı Planlı Dizayn Etmeliyiz”

Ankara Pütürgeliler Dernek Başkanı Ecz. Güzin Koçak bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği memleketi Malatya’da AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ve İl Başkanı Av. Namık Gören'i ziyaret etti.

AKÇADAĞDER’den Başkan Gürkan’a Ziyaret

AKÇADAĞDER Genel Başkanı Murat Maskar,“Dedeköy Mahalle Muhtarımız buraya gelirken bize, ‘153 yıldır yapılmayan hizmetler, Selahattin Gürkan Başkanımız zamanında yapıldı’ ifadesini kullandı. Bu noktada da Başkan Gürkan’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Malatya’nın Unutulmayan Değerleri Adnan Işık’ın Kaleminden

Dile kolay! 45-50 yıl her çeşit marangoz makinası, mobilyalar, çırçır fabrikası, torna tezgâhı, fireze, demir sökme presi, demir testere, matkap tezgâhları, dişli açmak için fireze tezgâhı, demir planya tezgâhı ile haşır neşir ol! .. 23 yıl (1965-1988) küçük sanayi sitesi kooperatifi başkanlığını yap!

Toplam 2764 haber.