Ak Partili Başkan Adayı Taşkın' 31 Mart'tan Zaferle Çıkacağız'

AK Parti'nin Battalgazi ile Yeşilyurt Belediye Başkan Adayları Hanımınçiftliği Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

              AK Parti’nin Battalgazi ile Yeşilyurt Belediye Başkan Adayları Hanımınçiftliği Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin de katıldığı programa vatandaşların ilgisi büyük oldu.

          31 Mart 2024 Yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız veren AK Parti’nin Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın ile Yeşilyurt Başkan Adayı İlhan Geçit, Hanımınçiftliği Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

BAŞKAN ADAYI Av. TAŞKIN: “31 MART’TAN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ”

          Vatandaşların yoğun ilgisi altında gerçekleşen programda ilk olarak konuşan AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, “AK Parti kurulduğu günden beri Hanımınçiftliği Kültür Tepesi sandıkta iradesine sahip çıktı. İnanıyorum ki Hanımınçiftliği 31 Mart’ta da Cumhur İttifakı’na, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkacak ve sandıklardan zaferle çıkacağız” dedi.

Prof. Dr. GEÇİT“ TEMEL AMACIMIZ HALKA HİZMET OLACAK”

           AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Prof. Dr. İlhan Geçit ise bölge halkının en doğru kararı vererek AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın’ı zirveye çıkaracağını ifade edip, ”Bizler başkan olarak seçildikten sonra sizlerin güvenini suistimal etmeyeceğiz. 

          Şahsi kaprislerimizi kamusal menfaatin belediye hizmetlerinin önüne koymayacağız çünkü temel amacımız sizlere hizmet getirmek bu konuda söz veriyoruz” ifadelerine yer verdi.

TÜFENKCİ: “GERÇEK BELEDİYECİLİK AK PARTİ’DEDİR”

         Programda son olarak konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci de muhalefeti eleştirerek, AK Partili Başkan Adaylarına destek istedi.

        Gerçek Belediyeciliğin AK Parti’nin işi olduğuna vurgu yapan Tüfenkci, kırgınlık ve küskünlükler üzerinde oy devşirme gayreti içerisinde olanlara da prim verilmemesini istedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN