AK Partili Taşkın' İlk İşimiz Yeni Çarşı Projesinin Tamamlanması Olacaktır'

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, ' Göreve başlamamızın hemen akabinde ilk işimiz yeni çarşı projesini tamamlamak olacak' dedi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

        AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, “ Göreve başlamamızın hemen akabinde ilk işimiz yeni çarşı projesini tamamlamak olacak” dedi.

        Seçim çalışmalarını kent merkezinde esnaf ziyaretleri ile sürdüren AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın,  " Esnafın iş yapmadığı ekonomik çarkın dönmediği bir şehir ayakta duramaz. Bu anlamda ilk işimiz yeni çarşı projesinin tamamlanması olacaktır” dedi.

       Depremlerde büyük yıkım yaşayan Fuzuli ve Hasanbey caddelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, sorun ve talepleri dinledi. Taşkın, daha sonra Malatya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Odası, ile Ağaç Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mahmut Kavuk'u ziyaret etti.

      Ziyaretlerde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın asrın felaketinin ortaya çıkardığı olumsuzlukların asrın dayanışması ile aşıldığına dikkat çekerek, devlet millet el ele zor günlerinde geride bırakılacağını kaydetti.

      Çarşı çalışmalarının hız kesmeden sürdüğünü aktaran Taşkın, yıl sonu itibariyle esnafların peyderpey kalıcı işyerlerine taşınmaya başlayacaklarını da ifade ederek, biraz sabır istediklerini söyledi.

       Konteynerlerde tek bir esnaf kalmayana kadar çalışmaların süreceğini belirten Taşkın, depremin izlerini silme noktasında kararlı olduklarını kaydetti.

         Taşkın’a ziyaretlerinde ‪Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan'da eşlik etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN