Akın' Yazıhan'ı Geleceğe Yazıhanlılarla Hazırlayacağız'

Yeniden refah Partisi Yazıhan belediye başkan adayı İhsan Akın'ın saha çalışmaları muazzam bir teveccüh ve destek ile devam ediyor.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Mustafa İZCİ

       Yeniden refah Partisi Yazıhan belediye başkan adayı İhsan Akın’ın saha çalışmaları muazzam bir teveccüh ve destek ile devam ediyor. Her mahalleyi ev, ev gezen akın ve ekibi, projelerini bire bir anlatıyor. 

         Yazıhan halkının sorunlarını eksikliklerini not alıyor. Her toplantıda Yazıhanı küçük Çukurova yapacağını dile getiren İhsan Akın Yazıhanı 33 mahallesi ile bütünleştirerek ayrım yapmadan herkese ahlaklı, adaletli ve hakkaniyetli hizmet edeceğini belirtiyor. Akın Yazıhanı kısa bir süre içerisinde mahalle görüntüsünden ilçe görüntüsüne getireceklerini anlatıyor.

          Tarım, üretim ve hayvancılığın en önemli faktörü olması yolunda büyük projelerinin olduğunu sahada her yazıhanlıya anlatıyor. Ayrıca ağalık, paşalık makam sevdalısı değil, hizmetkârlığa talip olduğunu belirtiyor. 

          Anons arabası, afişler hayata geçireceği projelerinin bulunduğu broşürler, kadın çalışma gurubu, gençlik çalışma gurubu ve tüm ekibi ile karış karış mahalle, mezra ve sokakları gezip sıkmadık el bırakmayacaklarını söylüyor
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN