Akın' Zaman Her Şeyin Aynası, Kimsenin Yanına Kalmaz'

MATHAP Genel Başkanı, Malatya İl Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın yaşamın içerisindeki bazı insanların Fırıldaklıkları, ikiyüzlü ve riyakarlıklarına vurgu yaparak' hiçbir şey için mecbur değilsiniz' dedi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Mustafa İZCİ

        MATHAP Genel Başkanı, Malatya İl Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın yaşamın içerisindeki bazı insanların Fırıldaklıkları, ikiyüzlü ve riyakarlıklarına vurgu yaparak” hiçbir şey için mecbur değilsiniz” dedi.

       Başkan İhsan Akın kaleme aldığı yazısında“ İlginizi gram anlamayan, nokta kadar sizi sevmeyen ve sizinle yol yürüyormuş gibi yapan hiçbir canlıyı sevmek zorunda değilsiniz. 

        Saygınızı bir mecburiyet gibi sanan, sizi her platformda yargılayan ve arkadan sürekli size sallayan hiçbir varlığı saymak zorunda değilsiniz. 

        Yardımseverliğinizi ihmal etmeye uğraşan, sizi her daim kullanmaya çalışan ve küçücük çıkarları için sizi tanımayan zatları kollamak zorunda değilsiniz. İnsaniyetinizi hiç mi hiç görmeyen, sizi maşa olarak gören ve her anlamda sizi ortaya süren fanilere insanlık yapmak zorunda değilsiniz. 

          Dünyası sadece yalan, dolan ve talan olan, bir gül ile nasılsa yaz gelir diyen ve sürekli kul hakkı yiyen zerzevatlar ile aynı yolda yürümek zorunda değilsiniz. Yaşam felsefesi sadece menfaat olan, çıkarları için her kapıya ayrı, ayrı deynek vuran ve koltuğu gitmesin diye el ve etek öpen varlıkları yanınızda gezdirmek zorunda değilsiniz. 

          En ufak bir şeyde sizi terk eden, sebepsizce ansızın çekip giden ve sıkışınca aniden sizden kopanlara asla vefa göstermek zorunda değilsiniz.”
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Vefa | 09 Nisan 2024 12:58

    Yol yürüdük lerinizi yolda bulduklanızla deyişmek 1 / 2 yağcı insanın yalan yanlış ifade siyle doğruları inkar etmek vefamı

BUNLARA DA BAKIN