'Cumhur İttifakı Olarak 31 Mart'ta Sandıklardan Zaferle Çıkacağız'

AK Parti İl ve Merkez ilçe adaylarından Malatya Ülkü Ocakları'na ziyaret.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

             AK Parti İl ve Merkez ilçe adaylarından Malatya Ülkü Ocakları’na ziyaret. Ziyarette yapılan konuşmalarda Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta sandıklardan zaferle çıkacağı mesajı verildi.

       Ziyarette ilk olarak konuşan Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Turgay Şengönül, Ülkücülüğün temsil edildiği yerin Ülkü Ocakları, siyasi olarak ise MHP olduğunu ifade ederek, “Cumhur ittifakının en önemli paydaşları olarak adlarımızın sonuna kadar yanındayız, mücadelemizde devam edeceğiz” dedi.

        AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın ise Cumhur İttifakının oluşturduğu Türkiye’deki güven iklimi sayesinde hem merkezi hem de yerel yönetimlerde çok hayırlı işler yapıldığını söyledi. Bu birlikteliği 31 Mart akşamı zaferle taçlandıracaklarını da ifade eden Taşkın, “Önümüzdeki 5 yıl süre zarfında Cumhur İttifakı paydaşları ile Battalgazi ve Malatya’yı nasıl ayağa kaldıracağız, bunun mücadelesinde olacağız. Rabbim bu birliğimizi bozmasın, buna yeltenenlere de fırsat vermesin” şeklinde konuştu.

       Daha sonra söz alan AK Parti Yeşilyurt Belediye Başlan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit ise “Bizler sizleri mahcup eden aydalar olmayacağız. Yönetime geldiğimizde Cumhur İttifakının ruhuna uygun olarak hareket edeceğiz. Sizlerle her zaman birlikte istişareler edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin büyük fedakarlıklar sonucu kurduğu Cumhur İttifakının devamına maksimum gayret gösterip onun ruhuna, yapısına uygun davranacağız” dedi.

        Cumhur İttifakı’nın adaylarının bilgi ve birikimleri ile diğer adaylardan daha iyi olduğunun da altını çizen Geçit, asrın felaketini yaşayan Malatya’yı hızla ayağa kaldırmak için gayret içerisinde olacaklarını ifade etti.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN