Dönmezer' Siyasetin Temiz İnsanlara İhtiyacı Var'

HÜDA PAR Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet İlker Dönmezer, dürüst siyasetin yapılması ve gerçek adaletin uygulanmasının ancak herkese eşit mesafeyle olabileceğini söyledi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

     HÜDA PAR Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet İlker Dönmezer, dürüst siyasetin yapılması ve gerçek adaletin uygulanmasının ancak herkese eşit mesafeyle olabileceğini söyledi.

     Malatya'da seçim çalışmalarını sürdüren HÜDA PAR Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet İlker Dönmezer, beraberinde Akçadağ Belediye Başkan adayı Hamdi Şahin ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirip vatandaşlarla bir araya gelerek, adayları için destek istedi.

     Yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden HÜDA PAR'ın belediye başkan adayları, 31 Mart'ta yapılacak seçimler öncesinde ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

      HÜDA PAR Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dönmezer, beraberinde Akçadağ Belediye Başkan adayı Hamdi Şahin ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Akçadağ ilçe merkezdeki esnafı dolaşarak sorun ve sıkıntılarını dinledi. Dönmezder, esnaf ziyaretinin yanı vatandaşlarla da bir araya gelerek, HÜDA PAR'ın misyonunu ve seçildikleri takdirde yapacakları hizmetleri anlattı.

"SİYASETİN TEMİZ İNSANLARA İHTİYACI VAR"

    Ziyaretlerde konuşan Dönmezer, "Bu şehir, beraber yapılacak çalışmalarla ayağa kalkar. Her işi ben bilirim dersek yanılırız. Onun için dürüst siyaset yapacaksak, gerçek adalet uygulayacaksak bu herkese ama herkese eşit mesafede olmayla olur. Herkesin kendi inancını yaşama özgürlüğü, herkesin kendi dilini konuşma özgürlüğü, bunlar bizim verdiğimiz haklar değil, Allah'ın insana doğuştan verdiği haklardır. Birileri bazı hassas konuların ucundan tutarak insanları istediği yerlere çekmeye çalışıyor. Siyaset sade olması gerekir. Siyaset temiz insanlarla yapılması gerekir. Yani siyasetin temiz insanlara ihtiyacı var. Siyaset yapacak insanların sağlam, sade, dürüst ve ahlaklı olması gerekir." dedi.

    Dönmezer, ziyaretlerde halkın oylarına talip olduklarını belirterek, adayları Şahin için kendilerinden destek talebinde bulundu.

      Dönmezer ve beraberindeki heyet, ziyaretler kapsamında, ilçedeki siyasi partilerin temsilcilerini de ziyaret etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN