Dr. Süleyman Eser'e Darendeliler Sahip Çıkıyor

Yeniden Refah Partisi Darende Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser'in seçim irtibat bürosu muhteşem kalabalığın katıldığı törenle açıldı.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

              Yeniden Refah Partisi Darende Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser’in seçim irtibat bürosu muhteşem kalabalığın katıldığı törenle açıldı. 

              Darende ilçesinin önemli değerlerinden Önceki dönem Darende Belediye Başkanı, Geçmiş dönemin efsane Sağlık İl Müdürü Yeniden Refah Partisi Darende Belediye Başkan Adayı Dr. Süleyman Eser, “Her şeyin en güzeli Darendeli için getirilecek. Darende’yi beraber idare edeceğiz” dedi

              Darende Belediye Başkanlığı döneminde sayısız eserleri ilçeye kazandıran, Daha yaşanabilir bir Darende için çalışmaları hemşerileri tarafından takdirle karşılanan Dr. Süleyman Eser konuşmasında” Benim kapım sonuna kadar açıktı. Yine, birlikte Darende’yi yöneteceğiz. Darende’yi yaşanır hale, ekonomik olarak güçlü hale getireceğiz.

          2014 yılında isli kirli havayı yok etmek için doğalgazı Darende’ye getirdik. Doğalgazı yol boyu organize sanayinin yanına kadar götüreceğiz. Darende’yi sağlık turizmine açalım dedik en güzel hastaneyi yaptık. Birçok ilde olmayan fizik tedavi hastanesi size yaptık. 

            Küçük sanayi yok dedik ve yaptık. Geldiğimizde de sanayi bölgesini genişleteceğiz. Bölgeleri imara açacağız ev problemini çözeceğiz. Hazine arazilerini planlayacağız, satacağız. Otogar yapacağız. İşsize iş, evsize ev imkanı sağlayacağız. 

            Gençlik merkezleri kuracağız, mandıralar kuracağız, suları içemiyoruz, arıtma tesisi kuracağız ve suyu ihtiyacı olan mahallelere vereceğiz. Parklar, bahçeler yapacağız. Darende’yi güzelleştireceğiz daha yaşanır yer yapacağız” şeklinde konuştu.

         Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Bana diyorlar ki, ‘İşte Süleyman Başkan, AK Parti‘den size geçiş yaptı, belediye başkan adayı oldu.’ Bende onlara diyorum ki, zaten AK Partililerde Refah Partisinden gitmişlerdi, şimdi tekrardan yuvaya döndüler.” dedi.

           Bilal Yıldırım şunları söyledi, “Darendeliler biliyorlar ki, Bilal Yıldırım Darende’nin özevladıdır.  6 Şubat depremlerinden sonra bir gün olsun Malatya’yı terk etmedim. O gün bugündür Malatya’mızı karış, karış, sokak, sokak, ev, ev gezip insanlarımızın dertleriyle dertleniyoruz.  

             Sayın Cumhurbaşkanımıza güvenerek dışarıdan ithal aday getiriyorlar. Yıllarca Malatya’yı görmemiş, Malatya’ya gelmemiş, depremde sizlerle beraber olmamış, depremin ikinci günü eksi 22 derece soğukta bulunmamış bir belediye başkan adayı getiriyorlar. 

           Darendeliler bunlara 31 Mart'ta derslerini verecek mi? 31 Mart’ta hem Darende’de, hem Malatya’da Yeniden Refah Partisi’ne rekor oy verecek miyiz? Biz, sizlere en güzel hizmeti getireceğiz. Bunların derdi hizmet getirmek değil, bunların derdi koltukta oturmaktır. Ama bizim derdimiz size hizmet etmektir.”

           Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Vatandaşlarımız, her yerde derdini anlatıyor. Vatandaşımız, ‘CİMER’e yazdık bir cevap gelmiyor, sorun çözülmüyor’ diyor. Malatya, CİMER’e en fazla şikayet yazılan birinci il, ikinci sırada Adıyaman geliyor. Biz diyoruz ki, siz CİMER’e ne kadar yazarsanız yazın, sizin o şikayetlerini kimse görmüyor, şikayetlerinizi 31 Mart’ta sandığa yansıtacaksınız. 

          31 Mart’ta oylarınızı Yeniden Refah Partisine vererek sandıklardan Yeniden Refah Partisi’ni birinci çıkarın. Ondan sonra ne diyecek hükümet? ‘Malatya‘da gerçekten bir sıkıntı varmış, biz şimdiye kadar Malatyalılar dinlememişiz, onların istediği adayları göstermemişiz, biz şimdiye kadar Malatyalıların dertleriyle ilgilenenleri aday göstermemişiz ve bugün şikâyetlerini sandığa yansıttılar.’ diyecekler.” şeklinde konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN