Genç Hatipler Hutbe Okuma Yarışması Bölge Finali Ödül Töreni

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğünce, Kernek Karagözlüler Cami'nde düzenlenen Genç Hatipler Hutbe Okuma Yarışması Bölge Finali Ödül Töreni yapıldı.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

          Malatya Valisi Ersin Yazıcı İl Milli Eğitim Müdürlüğünce, Kernek Karagözlüler Cami’nde düzenlenen Genç Hatipler Hutbe Okuma Yarışması Bölge Finali Ödül Törenine katıldı.  

         Adıyaman, Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Malatya, Tunceli ve Kilis’ten katılan İmam Hatip öğrencileri arasında düzenlenen ödül törenine Vali Yazıcı ile beraber; İl Milli Eğitim Müdürü Behçet Bakır, İl Müftüsü Ramazan Dolu katıldı.

        Yarışmanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Vali Yazıcı; “Yarışmaya katılan öğrencilerimizin, dinimizi en iyi şekilde anlatacaklarına ve vazifelerini en iyi şekilde yerine getireceklerine inanıyorum. Başarı gösteren her bir öğrencimizi, ayrı ayrı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

       Vali Yazıcı’nın, hutbe okuma yarışması bölge finalinde dereceye giren hatiplere ödüllerini vermesiyle beraber tören sona erdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN