İYİ Parti Malatya il ve ilçe Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı

İYİ Parti'nin TBMM'den düzenlenen Grup Toplantısı öncesi Genel Başkan Meral Akşener tarafından Malatya İl ve İlçe adayları tanıtıldı.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

          2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde Yüksek Seçim Kuruluna Aday listelerini teslim edilmesinin ardından isimleri netleşen İYİ Parti Malatya Belediye Başkan Adayları Genel Başkan Meral Akşener tarafından tanıtıldı.

              İYİ Parti'nin TBMM'den düzenlenen Grup Toplantısı öncesi Genel Başkan Meral Akşener tarafından Malatya İl ve İlçe adayları tanıtıldı. Tek tek isimleri okunan adaylar Grup Kürsüsünde toplu fotoğraf çektirdi.

            İYİ Parti Malatya İl Başkanı Serdar Yıldız İl ve İlçe  Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İYİ Parti Malatya Belediye Başkan Adaylarının da hazır bulunduğu toplantıda ilk olarak kürsüye çağrılan İYİ Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Şeyhmuz Göçmez "Allah'ın izni ile hertarafı yıkılmış Malatya yı ayağa kaldıracağız" dedi. Göçmez den sonra söz alan İYİ Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Ali Topçu ise kazanmaktan başka bir düşüncelerinin olmadığını ve mutlaka kazanacaklarını dile getirdi. Grup toplantısına katılan İYİ Partili üyelerin yoğun alkışı altında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener adaylarla birlikte seçim öncesi hatıra fotoğrafı çektirdi. 

İYİ Parti Malatya Belediye Başkan Adayları ise şu isimlerden oluştu;

Şeyhmuz Göçmez Malatya Büyükşehir Başkan Adayı

Dr. Ali Helvacı        Yeşilyurt Belediyesi

Av. Emrecan Eren  Battalgazi Belediyesi 

Sefa Karakütük      Arguvan Belediyesi

Hasan Tekin           Darende Belediyesi  

Hasan İliş               Doğanşehir Belediyesi 

Melda Pektaş         Hekimhan Belediyesi 

Bülent Kaya           Kale Belediyesi 

M. Emrah Görgün  Kuluncak Belediyesi 

Ali Topçu                Yazıhan Belediyesi
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN