Kadın Personele Türk Bayraklı 8 Mart Hediyesi

Kamu Sen'e bağlı Türk Kültür Sanat Sen Malatya İl Temsilcisi ve İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ali Cengiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kurumda çalışan sendika üyesi kadın personel ile erkek memurların eşlerine Türk bayraklı fular hediye etti.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Mustafa İZCİ

        Kamu Sen’e bağlı Türk Kültür Sanat Sen Malatya İl Temsilcisi ve İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ali Cengiz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle kurumda çalışan sendika üyesi kadın personel ile erkek memurların eşlerine Türk bayraklı fular hediye etti. 

       Ali Cengiz “Kurumumuzda görev yapan hem memur hem işçi statüsündeki kadın çalışma arkadaşlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz. Hayatın her aşamasında toplumumuzu ayakta tutmada en büyük rolü oynayan kadınlarımız, iş hayatında da başarılı ve özverili çalışmalar sergiliyor. Kadın çalışma arkadaşlarımız İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzün topluma başarıyla hizmet vermesinde önemli rol oynuyor. Bu vesileyle kendilerine teşekkür ediyor, bu özel günde kendilerini kutluyor, Türk Kültür Sanat Genel Başkanımız Sayın Uğur Yıldırım’ın gönderdiği şanlı bayrağımızın üzerine işlendiği fularları hediye ediyorum. 8 Mart tüm Türk kadınlarına hayırlar uğurlar getirsin” dedi. 

       Cengiz, ayrıca bakanlığın düzenlediği görevde yükselme yazılı sınavını geçen memurlara mülakat sürecinde başarı diledi. 

       Türk Kültür Sanat Sen Genel Başkanı Uğur Yıldırım ise, kadınlarımızın toplumda hak ettiği yeri bulması için yapılacak tüm çalışmalara destek verdiklerini hatırlatarak, kadınları sadece çalışma hayatında değil, sendikal faaliyetler içinde de daha çok görmek istediklerini, Kamu Sen ve bağlı sendikaların bu yönde gayret içerisinde olduğunu ifade etti.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN