Karakuş' Halkımız Seçim Günü Gereken Cevabı Verecektir'

CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam etti.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

         CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam etti. Karakuş Malet konteynır’da yaşayan aileleri ziyaret etti ve onların sıkıntılarına derman oldu. CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş akşam Üzümlü mahallesinde ev toplantısına katıldı.

          Battalgazi Belediye Başkanı Ali Karakuş 31 Mart’ta gerçekleşecek Yerel seçimler öncesi çalışmalarına Malet Konteynır’da yaşayan aileleri ziyaret etti. Karakuş’a burada gösterilen ilgi ve alakadan son derece memnun olduğunu dile getirerek, “ BugünMaletkonteynır’da yaşayan vatandaşlarımızı ziyaret ettik. 

        Şahsıma ve ekibine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı konteynır kentteki ailelere sonsuz teşekkür ediyorum. Tüm sıkıntıları dinledik. Konteynır kentlerde yaşayan ailelerimizi ve özellikle engelli bireylerimizin zor şartlarda yaşamlarını gözlemledik. Onların dertleri ve sıkıntıları ile hemhal olduk. “ dedi.

       Şahsına Battalgazi’de büyük ilgi olduğunu açıklayan Karakuş, “ Battalgazi’de yaşayan vatandaşlarımızın tüm sorunları ile bugün değil yıllardır hemhal oluyor dertleri ile dertleniyoruz, sevinçleri ile gülüyoruz. Birileri gibi makam koltuk sevdalısı değiliz. Biz bu memlekete hizmet için, Allah rızası için yola çıktık. Seçimler daha bitmeden kendilerini koltukta hissedenler var. Kaybetme korkusu yaşamadıklarını dile getirenler var. Malatya’da ve Battalgazi’de yaşayan vatandaşlarımız her şeyin en iyisini gözlemlemektedir. “ ifadelerini kullandı.

       CHP Battalgazi Belediye Başkanı Ali Karakuş akşam saatlerinde Üzümlü mahallesinde düzenlenen toplantıya, CHP Malatya İl Başkanı Barış Yıldız ile birlikte katıldı. Burada bir konuşma yapan İl Başkanı Yıldız, “ Geçtiğimiz dönemlerde yanlış politika yüzünden bir çok oy kaybına ve tepkilere maruz kaldık. Birlik ve beraberlik içerisinde bu seçimlerde, alnımızın akı ile çıkacağımıza eminim. Partimiz adayları belirleme sürecinde büyükşehir ve bütün ilçe adayları için geniş bir saha çalışması yaptı ve bu saha çalışmasıyla ilgili büyük bir değerlendirme yaptı.

       Malatya’nın tüm renklerini temsil eden adaylarımız ile yola çıktık. Yeşilyurt ilçesinde MHP ve İYİ Parti’de siyaset yapmış Alper Gürsoy ile yola çıktık. Battalgazi’de Rışvan aşiretinden Ali Karakuş ile yola çıktık. Battalgazi ve Yeşilyurt belediyelerini alacağız sizlerin desteği ile. CHP sizlere emanet. Siz varsanız CHP var. “ şeklinde konuştu.

       CHP Battalgazi Belediye Başkanı Ali Karakuş ise, “ Biz bu topraklarda büyüdük. biz, seçim zamanında ortaya çıkanlardan, seçimden seçime vatandaşı hatırlayanlardan, seçim gelince vatandaşın kapısını çalanlardan olmadık, olmayacağız. Biz, dün birlikteydik, bugün de birlikteyiz, yarın da birlikte olacağız. İnşallah gayretimiz ve emeklerimiz 31 Mart’ta meyvesini verecek. 

       Kazanan sadece Ali Karakuş olmayacak, kazanan Battalgazi olacak, kazanan Malatya olacak. Biz herkesi kucaklayan anlayışımızla büyük Battalgazi’yiz. Biz hazırız, kararlıyız. Ayırmadan, ayrışmadan Battalgazi için , memleketimiz için canla başla çalışacağız. İnşallah, 31 Mart akşamı zafer coşkumuzu paylaşmak için yeniden buluşacağız. Kendimi önce Allah’a sonra sizlere emanet ediyorum’’dedi.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN