'Yaralar Sarılıyor Çalışmalar Hızla Devam Ediyor'

Ak Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın net konuştu' Yeni Çarşı Kısa Sürede Tamamlanacak'

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

        AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Yeni çarşı çalışmalarının 8-9 gibi bir süre içerisinde tamamlanacağını söyledi.

        AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram ile İsmetiye, Kavaklıbağ, Niyazi Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. 

“YARALAR SARILIYOR ÇALIŞMALAR HIZLA DEVAM EDİYOR”

        6 Şubat depremlerinin ortaya çıkardığı büyük yıkıma dikkat çeken AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, “ Devletimizin gücü ve Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu sayesinde yaralarımız sarılıyor, çalışmalar hızla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 6-7 ay gibi bir sürede tamamlanan 6 bin 140 kalıcı konutun kuraları çekildi. Şuan da 20 bin civarında konutun inşaatı ise devam ediyor. Tek bir vatandaşımızın konteyner kentler ve çarşıda kalmayıncaya kadar durmayacağız. İnşallah hep birlikte depremin yaralarını sararak Malatya’mızı ayağa kaldıracağız” diye konuştu.

        Battalgazi Belediye Başkan Adayı Taşkın, göreve gelmeleri halinde ortak akıl ve istişare kültürüyle hareket ederek, yol haritalarını belirleyeceklerini kaydederken, Malatya Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Başkanı İsmet Bayram ile İsmetiye, Kavaklıbağ, Niyazi Mahalle Muhtarları ziyaretten dolayı Taşkın’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

           Malatya ESKKK Başkanı Ali Evren ise" Malatya'mıza Büyük emekleri olan ve bir çok eseri kazandıran Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teeşekkür ediyorum. Ayrıca Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder başkanımızı da Kırkgöz Sahil Projesi, Şehit Fevzi Kentsel dönüşüm ve Derme deresi Rekreasyon alanı projesini ilçeye kazandrdığı için tebik ediyorum." 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN