Keskin'den Malatya Esnafına Bayram Ziyareti

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Kurban Bayramı öncesinde Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin geçici ticaret merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Mustafa İZCİ

        Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Kurban Bayramı öncesinde Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin geçici ticaret merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

       MESOB Başkanı Şevket Keskin, yaptığı açıklamada, “Depremde zarar gören Malatya’da hala bayram havası eksik. Bu durum, esnafımıza ve ticarete olumsuz yansıyor. Ancak şehirdeki sorunları çözmek için birlikte hareket etmeliyiz. Malatya’nın yeniden ayağa kalkması için sadece rant değil, hizmet ve projelere odaklanmalıyız.” şeklinde konuştu.

       Deprem bölgesindeki esnafların vergi ve primlerinin en az 2 yıl süreyle silinmesi gerektiğini vurgulayan Keskin, “Esnafımızın borç yükü artmamalı, işyerlerini açamayan esnaflarımıza destek olmalıyız.” ifadelerini kullandı.

        Keskin, ayrıca Malatyalılardan alışverişlerini kendi esnafından yapmalarını ve kurbanlarını yerel üreticilerden almalarını isteyerek, “Ticaretin canlanması için esnafımıza destek olmalıyız. Esnafın ışığı yanmadan Malatya aydınlanmaz.” dedi.

        MESOB Başkanı Keskin, esnaf camiasını ve Malatyalıları Kurban Bayramı dolayısıyla tebrik ederek, “Mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim.” sözleriyle mesajını tamamladı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN