Klima Hırsızı Polisten Kaçamadı

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde Malet-2 Konteyner Kent içerisindeki 9 farklı konteyner da meydana gelen Klima Hırsızlığı olayının faili Polisin teknik takibi sonunda yakalandı.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

        Malatya’nın Battalgazi ilçesinde Malet-2 Konteyner Kent içerisindeki 9 farklı konteyner da meydana gelen Klima Hırsızlığı olayının faili Polisin teknik takibi sonunda yakalandı. 

        Malatya İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada” Farklı tarihlerde Bulgurlu Mahallesi Malet-2 Konteyner Kent içerisindeki 9 farklı konteyner da meydana gelen Klima Hırsızlığı olayları hakkında Battalgazi Polis Merkezi Amirliği ekiplerimizce yapılan çalışmalarda;

            Olayın Şüphelisinin M.S.U. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş ve kısa sürede suça konu eşyalar ile birlikte yakalanmıştır. Yakalanan şahıs çıkarıldığı adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.

            Olaya konu olan malzemeler sahiplerine teslim edilmiştir.”

MEDİKAL HIRSIZLARINA POLİSTEN SUÇÜSTÜ

            17.03.2024 tarihinde Yeşilyurt İlçesinde meydana gelen Hırsızlık olayında piyasa değeri 2.000.000 ₺ olan Medikal malzemenin çalındığının öğrenilmesi üzerine Yeşilyurt İlçe Emniyet Müdürlüğümüz görevlilerince yapılan çalışmalarda;

            Olayın Şüphelilerinin T.A ve V.U isimli şahıslar olduğu, Şüpheli şahısların suça konu eşyaları vinç aracı marifetiyle taşıdıkları tespit edilmiş ve kısa sürede suça konu eşyalar ile birlikte yakalanmışlardır. Yakalanan 2 şahıs çıkarıldıkları adli makamlarca TUTUKLANMIŞTIR.

            Olaya konu olan Medikal malzemeler eksiksiz olarak sahibine teslim edilmiştir."
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN