Malatya'daki İlçe Adayları Açıklandı

31 Mart Yerel seçimlerinde AK Parti Malatya İlçe Adayları kesinleşti. İşte o isimler

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

         AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un bizzat katıldığı aday tanıtım toplantısı Kapalı Spor Salonunda yapıldı.  Malatya ilçe adayları belli oldu.

Yeşilyurt - Prof. Dr. İlhan Geçit
Battalgazi - Bayram Taşkın
Darende – Alican Bozkurt
Yazıhan – Nevzat Öztürk
Pütürge – Mikail Sülük
Kale – İhsan Özbay
Doğanşhir – Zekeriya Çelebi
Doğanyol – Hakan Bay
Arguvan – Burak Ateş
Arapgir – Çetin Özdemir
Hekimhan - Mehmet Tabaroğlu

 

          AK Parti Malatya Aday Tanıtım Toplantısı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla Merkez Spor Salonu’nda gerçekleşti. Seçime yönelik yoğun bir çalışma yürütüldüğünü ve Malatya’yı ayağa kaldıracak adaylara seçim çalışmalarında başarılar dileyen Yavuz, toplantıda ayrıca Gelecek Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi’nden AK Parti’ye geçen üyelere rozet taktı.

İL BAŞKANI GÖREN: “MALATYA’DA DESTAN YAZACAĞIZ”

           Geniş bir katılımla gerçekleşen ve 13 ilçenin belediye başkan adayının tanıtıldığı programda konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Namık Gören, “Malatya’mız için önemli bir anı yaşıyoruz. Bizim davamızdaki insanlar hizmet insanıdır. Şükürler olsun ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tarih yazmaya devam ediyoruz. 

         Bugün, Malatya’mızın yeniden, daha güçlü olarak ayağa kalkacağı günlerin temellerini sağlam bir şekilde atıyoruz. Yoğun ve titiz bir şekilde yürütülen aday tespit çalışmalarıyla depremin yarattığı izleri giderebilecek en iyi ekibi kurmak amaçlandı. Önceki dönemde hizmet etmiş ve bu kutlu davada nöbeti devreden belediye başkanlarıma teşekkür ediyorum. 

        Hepimiz bugüne kadar canla başla çalıştık. Bundan sonra da yılmadan, yorulmadan, ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz ve Malatya’da destan yazacağız inşallah. Cumhur İttifakı’nın adayları olarak bu kutlu yola çıkan değerli yol arkadaşlarıma seçim çalışmalarında başarılar diliyorum. El ele, gönül gönüle çalışarak Malatya’mızı Türkiye Yüzyılı Şehirlerinin parlayan yıldızı haline getirmek için hazırız, kararlıyız” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN