Malatya Doğru Cevap Eğitim Kurumlarından Öğrencilerine Moral Gecesi

Malatya Doğru Cevap Eğitim Kurumları, Öğrencilerine Unutulmaz Bir Moral Gecesi Sundu.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

        Malatya Doğru Cevap Eğitim Kurumları, yıl sonu sınavına girecek öğrencilerine unutulmaz bir moral gecesi sundu. Möwenpick Otel'de gerçekleşen etkinlikte öğrenciler, sınav öncesi streslerini atıp moral depoladılar.

         Bir yıl boyunca sınavlara hazırlanan öğrenciler için düzenlenen bu özel gece, Genel Müdür Hamdi Arık ve Kurucu Müdürü Osman Akın gibi kurumun önemli isimlerinin de katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca, Genel Koordinatör Şükran Tatar, Rehberlik Uzmanı ve Koordinatörü Serkan Kisak, Sosyal Bilimler Koordinatörü Ünal Adıyaman, Türkçe ve Edebiyat Koordinatörü Murat Karademir ile Matematik ve Geometri Koordinatörü Mehmet Uğur da öğrencilerle bir araya geldi.

        Moral gecesinde öğrenciler, müzik eşliğinde dans edip eğlenmenin yanı sıra, Malatya Doğru Cevap Eğitim Kurumları'nın düzenlediği ikramları da tadarak bir araya geldiler. Bu özel gece, öğrencilerin sınav öncesinde yüksek morale sahip olmalarını sağlamak amacıyla organize edilmişti.

        Malatya Doğru Cevap Eğitim Kurumları, öğrencilerine sunduğu bu anlamlı etkinlikle sadece eğitimde değil, öğrenci memnuniyeti ve moralinin de önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Kurum, derme ilkokulu karşısı Pilikoğlu İş Merkezi'nde 1, 2, 3 ve 4. katlarda hizmet vermektedir.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN