Prof. Dr. İlhan Geçit Oyunu Eşi Ve Çocuklarıyla Birlikte Kullandı

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit Oyunu, Eşi Ve Çocuklarıyla Birlikte Kullandı.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

         AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit Oyunu, Eşi Ve Çocuklarıyla Birlikte Kullandı.         

         Sabahın ilk saatlerinde eşi ve çocuğu ile birlikte oy kullanacağı Özalper İlkokulu’na gelen Geçit, oy kullanmak için okula gelen vatandaşları ve görevlileri selamladıktan sonra oy kullanacağı salona geçti. Burada 1177 nolu sandıkta eşi ve oğlu ile birlikte oylarını kullanan Prof. Dr. Geçit, çıkışta yaptığı açıklamada, yerel seçim maratonunun bugün yapılan seçimle birlikte sona ereceğini belirterek bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. 

        Vatandaşların Malatya’nın ve Yeşilyurt’un geleceğini belirleme adına bugün sandık başına gittiğini ifade eden Geçit, “Bizler de her vatandaşlarımız gibi oyumuzu kullandık. Demokrasimizin en önemli kuralı olan seçimlerde ben inanıyorum ki tüm vatandaşlarımız bu duyarlılığı en üst düzeyde göstereceklerdir. 

        Çünkü seçimlere mutlaka katılım göstermek, kendi geleceğimizi tayin etme noktasında çok önemli. 31 Mart seçimlerinin kazasız belasız geçmesini diliyorum. Seçimlerin ülkemize Malatya’mıza ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum, tüm adaylara da başarılar diliyorum” dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN