Prof. Dr. Sezai Yılmaz'dan Memleketi Arguvan'da CHP'ye Destek

Dünyaca ünlü cerrah Prof.Dr. Sezai Yılmaz CHP Arguvan Belediye Başkan Adayı Ersoy Eren'in seçim ofisini ziyaret ederek, Arguvanlılara 'CHP'ye ve Veli Ağbaba'ya destek olun' çağrısı yaptı.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

          Dünyaca ünlü cerrah Prof.Dr. Sezai Yılmaz CHP Arguvan Belediye Başkan Adayı Ersoy Eren’in seçim ofisini ziyaret ederek, Arguvanlılara “CHP’ye ve Veli Ağbaba’ya destek olun” çağrısı yaptı. 

Yaptığı karaciğer nakilleriyle adından söz ettiren İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Karaciğer Nakil Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Sezai Yılmaz memleketi olan Arguvan’da Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Ersoy Eren’in seçim ofisini ziyaret etti. 

         Ziyarette Prof. Dr. Bülent Yılmaz, CHP Arguvan ilçe başkanı Ali Ekber Aslantürk ve partililer de yer aldı. CHP seçim ofisinde partililerle bir araya gelen Yılmaz, Ersoy Eren’in seçim çalışmaları hakkında bilgiler aldı. 

            Prof. Dr. Sezai Yılmaz yapmış olduğu açıklamada Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Veli Ağbaba’ya ve CHP’ye Arguvanlıların destek olacağını söyledi. Yılmaz, “Her şeyden önce arkadaşım olan Veli Ağbaba’ya Arguvan’ın kayıpsız destek olacağına inancım tamdır, hiçbir şüphem yok. Veli bey hem çok çalışkan hem de Malatya’ya sayısız faydası olan bir isim. 

         Ülke siyasetine son derece olumlu katkıları olmuştur. Sadece Ağbaba’ya değil Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni yönetimine ve tüm adaylarına başarılar diliyorum. Arguvanlıların da CHP’ye destek olduğunu çok iyi biliyorum.” Dedi.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN