Şehir Planlamacısı Aslan' Yeni ve Daha Güçlü Bir Yeşilyurt İçin Biz Hazırız!

Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan , yeni ve daha güçlü bir Yeşilyurt için BİZ HAZIRIZ dedi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

         Yeniden Refah Partisi Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Murat Aslan , yeni ve daha güçlü bir Yeşilyurt için BİZ HAZIRIZ dedi.  

         Başkan Adayı Murat Aslan Yeşilyurt yeniden yapılanmayla eskisinden daha iyi olacak.  Depremde ev ve iş yerleri yıkılan vatandaşlarımızı mağdur etmeden ve hiçbir hak kaybına uğratmadan, insanımızı ekonomik olarak yormayacak sabit taksitlerle, belediye kontrolünde ve güvencesinde, geliştirmiş olduğumuz katılım modeli ile Yeşilyurt’ta yerinde dönüşüm sistemini tamamlayacağız. 

           Şehrin bir bölgede sıkışıp büyümeyi ve gelişmeyi engelleyen tek merkezli kent yapısından çıkartılıp çok merkezli kent yapısına dönüşmesi için projelerimiz ve çalışmalarımız hazır.   Yapacağımız Projelerle Yeşilyurt İlçemiz sınırlarında Yeni bir Kent merkezi oluşturularak kentin büyümesi, gelişmesi ve trafik yoğunluğundan kurtulması sağlanmış olacaktır.

           Yeşilyurt hasta değil yıkık, tedaviye değil yeniden inşa olması gerekir. Söz veriyoruz seçildiğimizin 2.ci yıldan itibaren insanlarımız evlerine ve iş yerlerine kavuşmaya başlayacaklar. Biz sadece gece gündüz demeden Yeşilyurt’un ve belediyemizin tüm paydaşlarıyla Yeşilyurt’u daha modern ve daha yaşanılabilir bir halde yeniden o eski kadim Yeşilyurt mazisine ve günlerine döndüreceğiz.  
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN