Vali Eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı'dan Şehit Kızına Ziyaret

Malatya Valisi Ersin Yazıcı'nın eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı İl Jandarma Komutanlığında Görev Yapan Şehit Kızı psikolog Özge Selçuk'a Ziyaret gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

        Malatya Valisi Ersin Yazıcı’nın eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı İl Jandarma Komutanlığında Görev Yapan Şehit Kızı psikolog Özge Selçuk’a Ziyaret gerçekleştirdi.

        Vali Eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı beraberindeki heyet ve Malatya Aile Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar ile birlikte 28 Mayıs 1994 yılında araç geçiş sırasında mayın patlaması sonucu şehit olan Şehit Uzm. Çvş. Abdurrahman Selçuk’un, İl Jandarma komutanlığında görev yapan kızı psikolog Özge Selçuk’u ziyaret etti. 

         Psikolog Özge Selçuk ile gerçekleştirmiş olduğu sohbette, şehitlerin vatan ve milleti koruma uğruna verdiği mücadeleyi takdirle andığını, kahramanlıklarından büyük gurur duyduğunu söyleyen Hanımefendi Yazıcı; “Vatanını, milletini, bayrağını korumak için canlarını veren şehitlerimizin, bizlere bıraktığı en değerli emanetleri olan ailelerine sahip çıkmak bizim en önemli görevimizdir. Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, ailelerine Allah’tan sabır diliyorum” dedi.

          Sohbetin ardından Psikolog Özge Selçuk, Hanımefendi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyete yaptıkları ziyaretten dolayı memnuniyet duyduğunu belirterek teşekkür etti. Akabinde günün hatırasına fotoğraf çekimiyleziyaret sona erdi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN