Vali Yazıcı'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

Vali Yazıcı' Ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için vatan, millet ve bayrak uğruna canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin hakları asla ödenmez.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Editör

          Özel ve anlamlı günlerde şehit ailelerini unutmayan Vali Ersin Yazıcı ve eşi Hanımefendi Hanife Yazıcı, Ramazan Bayramı dolayısıyla Şehit Uzm. Çvş. Mehmet Çelik’in, Şehit P. Uzm. Onbaşı Murat Doğru’nun, Şehit Polis Memuru Mehmet Özbek’in ve Şehit Polis Memuru Seracettin Kılınç’ın ailelerini evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

          Vali Yazıcı’ya ve eşi Hanımefendi Yazıcı’ya ziyaretleri sırasında; 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümg. Tuncay Altuğ, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın eşlik etti.

          Vali Yazıcı“ Ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için vatan, millet ve bayrak uğruna canlarını seve seve feda eden şehitlerimizin hakları asla ödenmez.

          Şehitlerimizin geride bıraktığı aileleri birer emanettir. Devletin sıcak ve şefkatli yüzünü göstererek, her daim bu emanetlere sahip çıkacağız.Şehitlerimizi unutmayacağız, unutturmayacağız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum.” dedi.

         Şehit aileleri,her zaman yanlarında olup kendilerini yalnız bırakmadıkları için Vali Yazıcı’ya memnuniyetlerinidilegetirerek teşekkür etti.

       Vali Ersin Yazıcı’nın, şehit aileleri ile hatıra fotoğrafı çektirmesiyle ziyaretler sona erdi.
 

Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN