YRP'li Geçen' 6 Şubat Depreminde Malatya'mızda Olmayan AKP Adayı Bizi Eleştiremez'

Yeniden Refah Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen, 'Battalgazi de gençler kararlı vatandaşlarımız kararlı 2024 Yerel seçimlerinde Yeniden Refah Partisi tarih yazacak

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Mustafa İZCİ

           YRP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ayetullah Geçen, 6 Şubat depremlerinden beri Malatya’da ve bölgede halkın yanındayız. Battalgazi tek yürek yolmuş tek sesli olmuş güzel bir teveccüh var.  Bizde inşallah mahcup olmayacağımız verdiğimiz sözleri de yerine getireceğimiz hakkaniyetli adaletli güzel bir belediyecilik yapacağız belirten YRP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Geçen 6 Şubat Depreminde şehrimiz terk etmedik.,

              AKP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın Deprem sürecinde.  Bizim dağıttığımız deprem sürecinde dağıttığımız yardımları hakir görüyorlar dedi. 6 Şubat Depreminde vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya çalıştık, hem şehirlerimizin yanında olduk. Malatya’mız şahit Battalgazi’miz şahit.. 

        Biz deprem sürecinde 6 ay evlerimize gitmedik geceli gündüzlü çalıştık yemek dağıtımı olsun gıda dağıtımı olsun yağmacılar olsun arama kurtarma olsun mücadele ettik.  Ben buradan sizin aracılığınızla net bir şekilde soruyorum bunların deprem sürecinde yapmış oldukları depremle alakalı çalışmalarla ilgili bir tane fotoğraflar var mı ya biz binlerce fotoğraf yayınlayabiliyoruz Halkımız gördü Malatya' mız gördü Battalgazi’miz gördü bunların deprem sürecinde yapmış oldukları çalışmalarla alakalı bir tane fotoğraf istiyorum. 

         Sizin aracılığınızla Battalgazi halkına Malatya’mıza haykırıyorum soruyorum ve sesleniyorum rakiplerimizin deprem sürecinde yapmış oldukları depremle alakalı çalışmalarla ilgili bir tane fotoğraf soruyorum bir tane fotoğraf var mı Hodri meydan diyorum yayınlasınlar yok. 

          Bizim binlerce fotoğrafımız var yayınlayabilirsiniz Malatya' mız şahit Battalgazi miz  Şahit halkımız şahit vatandaşlarımız şahit gençlerimiz kadınlarımız çocuklarımız emeklilerimiz herkes buna şahit bir süreçte halkla beraberdik peki depremin ikinci günü Malatya’yı terk edenler bir yıl sonra adaylıkları açıklandı her zaman tekrar çıkıp Malatya’ya geldiler ben Malatya’mızın kararına Malatya’mızın vatandaşlarımızın kanaatine bırakıyorum takdir Allah’ın diyorum karar milletimin diyorum şeklinde konuştu.
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Editör | 04 Mart 2024 17:21

    Bülent şengül rumuzuyla yorum yapan malum şahsa cevap; Üslubunu ve haddini bil önce yalakalık yapmana salya akıtmana gerek yok. Selahattin Başkan'ın ismi geçmediği halde nerenden anladın ki yorum yazmaya kalkıyorsun ve Bu bir bülten haberi iyi oku öyle konuş.

BUNLARA DA BAKIN