Bakan Özhaseki Malatya'da İncelemelerde Bulundu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki'den Malatya'ya Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Mustafa İZCİ

            Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere İlimize teşrif eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki; Vali Ersin Yazıcı, Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit ve il protokolü tarafından Malatya Havalimanında karşılandı. 

          Mehmet Özhaseki ziyaretleri kapsamında ilk olarak; Vali Ersin Yazıcı ile beraber Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er'i ziyaret ederek, İlimizle ilgili değerlendirme ve istişarelerde bulundu.

                Akabinde Bakan Mehmet Özhaseki, Malatya Çarşı meydanında yapımı devam eden inşaat alanlarında ve Valilik hizmet binasında incelemelerde bulunup, çalışmaların son durumuyla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

        İncelemelerin ardından Bakan Mehmet Özhaseki İkizce TOKİ Konutlarında, yeni yuvasına kavuşan bir aileyi ziyaret ederekmutluluklarına ortak oldu.

         Aile ziyaretinin ardından Bakan Mehmet Özhaseki'nin Başkanlığında Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında, Vali Ersin Yazıcı, Malatya AkParti Milletvekilleri; Av. Bülent Tüfenkci, İhsan Koca ve İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Malatya MHP Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, Doğanşehir Belediye Başkanı Mehmet Bayram, Hekmhan Belediye Başkanı Mehmet Şerif Yıldırım, sivil toplum kuruluşları ve ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla İl Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN