Doğanşehir Belediyesinden Bayram Öncesi Temizlik ve Bakım Çalışmaları

Doğanşehir Belediye Başkanı Mehmet Bayram' Daha Güçlü ve Yaşanabilir Doğanşehir için Çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz'

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

          Doğanşehir Belediye Başkanı Mehmet Bayram” Daha Güçlü ve Yaşanabilir Doğanşehir için Çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz”

       Doğanşehir Belediye Başkanı Mehmet Bayram’ın talimatlarıyla Park Bahçeler ekipleri Doğanşehir ilesi sınırlarında ne kadar Park, sosyal yaşam alanları ile mezarlıklarda ot biçme,temizlik ve peyzaj çalışmalarına devam ediyor.

          Göreve geldiği günden beri Doğanşehir İlçesinin ayağa kalkması ve yeniden inşası için durmadan mücadele veren Doğanşehir Belediye Başkanı Mehmet Bayram Çeşitli temaslar yanında Doğanşehir ilçesin ise geleceğe hazırlamak için yeni projeleri hayata geçirtmeye devam ediyor.

         Kurban Bayramı öncesi vatandaşların ziyaretlerini yapmaları için Tüm mezarlıklarda bakım ve onarım çalışmalarının yanı sıra ilaçlamaya da devam eden Doğanşehir Belediyemiz ekipleri ilçemizdeki park ve sosyal tesislerimizin de bakım ve tadilatlarını yapıyor.

         Doğanşehir Halkımıza hizmet bizlerin görevidir. Belediyeler hizmet makamlarıdır. İlçemizi hemşerilerimizle birlikte birlik beraberlik içerisinde elbirliğiyle geleceğe en iyi şekilde hazırlayacağız. Hedefimiz daha yaşanabilir ve cazibe merkezi Doğanşehir inşa etmek. “ 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN