İ. Hakkı Pekel' Kurban Bayramı Paylaşmak, Kardeşlik Demektir'

Malatya'nın sevilen iş insanlarından ve saygıdeğer bir siyasetçi olan İ.Hakkı Pekel, Kurban Bayramı dolayısıyla önemli bir mesaj yayınladı.

PAYLAŞ
Malatya Derin Haber - Kayhan İNCEOĞLU

         Malatya’nın sevilen iş insanlarından ve saygıdeğer bir siyasetçi olan İ.Hakkı Pekel, Kurban Bayramı dolayısıyla önemli bir mesaj yayınladı.

         İş insanı, Siyasetçi İ. Hakkı Pekel, bu kutsal günlerin birlik, kardeşlik ve yardımlaşma duygularını pekiştirdiğini belirterek, şunları ifade etti: Bayramların ruhunda kardeşlik vardır, birlik ve beraberlik vardır. Bayramlar, toplumumuzda büyük öneme sahip olan bu değerlerin adeta sembolü durumundadır.

            Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Kurban Bayramı; barışın, birliğin, yoksula, kimsesize umut olmanın bayramıdır. Böyle güzel günleri fırsat bilerek bu bayram coşkusunu elimizin uzandığı her yere taşımalıyız.

           Malatya halkının ve tüm İslam aleminin Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyor, bayramın sağlık, huzur ve mutluluğa vesile olmasını temenni ediyorum.”
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN